Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Santuoka iš išskaičiavimo: pliusai ir minusai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 27, Šeštadienis, 09:52

Yra moterų, kurios nelinkusios į romantiškas svajones. Jos tiksliai žino, ko nori, ir ieško vyro, kuris būtų pakankamai turtingas, turėtų namą užmiestyje ar tiesiog padėtų padaryti joms karjerą ar išgarsėti. Tačiau ar visuomet toks išskaičiavimas pasiteisina?
Santuoka iš išskaičiavimo turi savo pliusų ir minusų. Visų pirma, jūsų neapakina jausmai, todėl galite objektyviau įvertinti savo išrinktąjį, pasverti visus už ir prieš. Jūs sudarote savotišką sandėrį: įvertinate, ką perkate ir ką atiduosite už tai.


Tačiau jūsų paskaičiavimas gali ir nepasiteisinti. Pavyzdžiui, gali paaiškėti, jog butas, kuriame gyvena jūsų išrinktasis, priklauso ne jam, o kokiam nors jo giminaičiui. Gali paaiškėti, jog turtingas senukas, už kurio ištekėjote tikėdamosi paveldėti didžiulį palikimą, jau kartą buvo vedęs ir visą savo turtą yra užrašęs savo vaikams bei buvusiai žmonai. Galų gale, jus gali tiesiog apgauti. Tarkime, jūs įsižiūrite elegantišką, brangiais drabužiais besirengiantį vyriškį, kuris prisistato esąs kokios nors firmos generalinis direktorius, nors iš tiesų tėra tos firmos generalinio direktoriaus vairuotojas. Gerai, jei bent prieš einant į santuokų rūmus jis pasako, kas yra iš tikrųjų.

Tačiau jei jums iš tiesų pavyko nučiupti turtingą vyruką, greitai gali paaiškėti, jog gyvenimas su juo visai nesaldus. Jūsų brangusis kiauras dienas leidžia biure ar posėdžiuose, o naktimis linksminasi neaiškiose draugų ir draugių kompanijose. Jūs jam geriausiu atveju esate tik jo vaikų motina ir palydovė viešuose renginiuose, o blogiausiu – tiesiog jo daiktas. Be to, kartais „princai“ būna labai pavydūs ir niekur neišleidžia žmonos be priežiūros. Kiti tipai neduoda savo žmonoms nei cento asmeninėms reikmėms, baimindamiesi, kad jos išleis per daug ar įsitaisys meilužį.


Todėl prieš sudarydamos santuoką iš išskaičiavimo, įsitikinkite, kad paskaičiavote teisingai. Niekuomet nepasikliaukite vien tuo, ką jūsų išrinktasis pasakoja apie save. Jums būtina surinkti kuo daugiau informacijos apie jį iš įvairių šaltinių. Kuo daugiau duomenų apie jo šeimyninę ir materialinę padėtį surinksite, tuo daugiau galimybių, kad neapsiriksite susiedamos su juo savo gyvenimą.

 

Eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla