Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

10 moteriškų įpročių, kenkiančių sveikatai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 20, Šeštadienis, 09:55
Šiuos moteriškus įpročius JAV gydytojai išrinko pačiais pavojingiausiais moterų sveikatai.
1. Aukštakulnių avėjimas

Dažnas aukštakulnių avėjimas sukelia atritą, kojų pirštų deformacijas, nugaros skausmus, sausgyslių pažeidimus. Saugiausias kulno aukštis yra 4-5 cm.

2. Sunkių rankinių nešiojimas


Rankinės, sveriančios daugiau nei 7 kilogramus, sukelia nugaros, kaklo skausmus, taip pat neigiamai veikia laikyseną. Gydytojai pataria, kad rankinės svoris neturėtų viršyti 4 kilogramų.

3. Miegojimas su makiažu


Makiažas ir purvas, susikaupęs per visą dieną, neleidžia naktį odai atsinaujinti, užkemša poras, sukelia odos uždegimus. Taip pat miegas su makiažu gali sukelti akių uždegimą.
 

4. Alkoholio vartojimas kiekiais nenusileidžiant vyrams


Moterys sveria mažiau nei vyrai, todėl joms reikia mažesnio alkoholio kiekio, kad apsvaigtų. Nenusileisdamos alkoholio kiekiu vyrams, moterys labiau kenkia savo sveikatai ir greičiau gali tapti priklausomos.

5. Ne savo dydžio liemenėlės segėjimas

Blogas liemenėlės pasirinkimas sukelia nugaros, kaklo, krūtų skausmus, dusulį, kenkia laikysenai, kraujotakai, erzina odą ir net gali sutrikdyti virškinimą.

6. Nemokėjimas kovoti su stresu


Skaičiuojama, kad moterys net dvigubai dažniau nei vyrai kenčia nuo sveikatos sutrikimų, kuriuos sukelia stresas. Psichologai teigia, kad moterys daug dažniau nei vyrai gailisi dėl savo poelgių, jaudinasi dėl artimųjų ir ateities.

7. Per didelis rūpinimasis išvaizda

Moterys apie savo išvaizdą galvoja taip dažnai, kad tai neigiamai veikia jų gyvenimo kokybę ir psichinę sveikatą. „Dove“ atlikta apklausa parodė, kad net 90 procentų moterų norėtų pakeisti daugiau nei vieną savo išvaizdos bruožą.

8. Valgymas, skatinamas emocijų


Skatinami emocijų valgo ir vyrai, bet moterims toks mitybos sutrikimas yra būdingesnis. Dažniausiai moterys valgo, kai patiria neigiamas emocijas.

9. Miego trūkumas


Miego trūkumas yra šiuolaikinio žmogaus problema, bet labiausiai ji veikia moteris, parodė Mičigano universiteto tyrimai. Moterys yra linkusios aukoti savo poilsį, dėl vaikų, buities ar darbo.

10. Per mažas dėmesys pomėgiams


Moterys paverčia vaikų auklėjimą ir buities rūpesčius savo hobiu ir beveik neskiria laiko savo tikriesiems pomėgiams, talentams ir ambicijoms, o tai neigiamai veikia jų psichologinę sveikatą.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla