Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Živilė Vaškytė atsisveikina su televizija ir išeina motinystės atostogų PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 19, Penktadienis, 14:39
Jau penktadienį tiesioginiame LNK eteryje paskutinį kartą prieš motinystės atostogas „Labas vakaras, Lietuva“ ištars Živilė Vaškytė-Lubienė. Nuo kito pirmadienio laidos vedėjos vairą ji perduoda kolegei Agnei Zacharevičienei.
Pastarąsias dvi savaites, kol kolega Paulius Skučas atostogauja, Živilė laidą veda viena. Pasak laidų vedėjos, dirbdami kartu su kolega jie gali aptarti reportažus, dienos naujienas ir įvykius, o esant eteryje vienai galima tik reaguoti bei pranešti papildomą informaciją. Tačiau tai Živilei jau įprasta. Vienas kitą atostogų kolegos išleidžia jau ne pirmą kartą.

Prieš užimdama „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjos pareigas, Živilė jau turėjo patirties tiek dirbant tiesioginiame eteryje, tiek informacinėje laidoje, tad puikiai žinojo, kas jos laukia. „Didžiausia mokykla iki tol man buvo informacinė rytinė laida „Labas rytas“. Buvo smagu vėl grįžti prie formato, kuris man labai patinka – ir tiesioginis eteris, ir pokalbiai, ir dienos aktualijos“, - pasakojo Živilė.

Anot jos, darbe jai įdomiausia tiesioginis eteris ir tai, kad niekada negali būti tikras, kad viskas vyks pagal planą. Tada praverčia ir patirtis, ir gebėjimas susiimti, nepanikuoti ir padaryti viską taip, kad žiūrovas nepajustų, jog kas nors vyksta ne pagal išankstinį planą. „Kitam žmogui tai būtų galbūt nepakeliamas stresas, bet man tai – iššūkis, kuris patinka“, - sakė ji.

Paklausta, ar po motinystės atostogų ketina grįžti ir toliau sveikintis su Lietuva iš televizijos ekranų, Živilė šypteli – „Išeinu tik kiek ilgesnių atostogų. Planuoju sugrįžti“. Pirmąsias atostogų dienas Ž. Vaškytė ketina leisti pajūryje.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla