Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Vilniuje susituokė Oksana Pikul ir Simas Jasaitis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 19, Penktadienis, 14:28

 

Vieni šių vestuvių laukė, kiti – netikėjo, kad ši pora kartu išbus ilgiau nei kelis mėnesius. Tačiau grupių „Naujos pupytės“ ir „Pop Ladies“ narė Oksana Pikul (29) ir krepšininkas Simas Jasaitis (31) visiems skeptikams nušluostė nosis ir po ketverius metus trukusios draugystės nusprendė įteisinti savo jausmus. Penktadienį Oksana ir Simas oficialiai tapo vyru ir žmona.

 


Garsios poros tuoktuvių ceremonija vyko sostinės Šv. Jonų bažnyčioje. Šventovę hidrangėjomis išpuošė ir visais vestuvių reikalais rūpinosi vedybų planuotojos Viktorijos Prokofjevos komanda.

Iki numatytos tuoktuvių ceremonijos pradžios likus pusvalandžiui, į šv. Jonų bažnyčią atvyko Simas Jasaitis.  14.18 val. čia pasirodė ir nuotaka. Prie Šv. Jonų bažnyčios sustojus juodai baltam „Rolls Royce“ automobiliui iš jo pirmiausiai nešinas baltų rožių puokšte išlipo nuotakos tėtis Sergejus Pikul – Ukrainoje gyvenantis karininkas. Jis atvėrė duris už kurių sėdėjo trumpute Juozo Statkevičiaus suknele pasipuošusi Oksana. Padavusi tėvui ranką, apsupta fotografų, Oksana nuėjo link bažnyčios.

Nuotaka tikino, kad lietingas oras tikrai nesugadino nuotaikos. „Aš labai jaudinuosi, jau net neįsivaizduoju kaip jaučiasi Simas. O lietus nekliudo, priešingai – kai šitoks stresas, nuramina nervus“, – žengdama į bažnyčią, kur jos jau laukė Simas, kalbėjo Oksana.

Bažnyčioje prasidėjus ceremonijai Simas ir Oksana klausėsi jų bičiulių skaitomo Naujojo Testamento ištraukų. Vieną jų perskaitė ir Neringa Šiaudikytė. Susikaupimas ir jaudulys tvyrojo ore.

Vėliau Simas ir Oksana vienas kitam prisiekė amžiną meilę, ištikimybę, pagarbą ir apsikeitę jungtuvių žiedais tapo vyru ir žmona.

Simui bažnyčioje laukiant mylimosios, į ceremoniją atvyko Oksanos mama Laimutė Pikul, Mantas Kalnietis su žmona Mingaile, Darjušas Lavrinovičius su žmona Edita.

„Visi džiaugiasi šia įspūdinga švente. Visi su lig vienu jaudinasi, bet tai natūralu. Aš nesu išimtis. Linkiu jaunavedžiams daug laimės. Puikų žentą gavau, o Oksana – nuostabų vyrą“, – kalbėjo Oksanos mama Laima.

„Labai geras vyras ir gera moteris, tai viskas bus gerai. Linkiu jiems nugyventi 100 metų drauge“, – linkėjo krepšininkas Darjušas Lavirnovičius.

Į ceremoniją taip pat atvyko Andrius ir Monika Šedžiai, dizaineris Liutauras Salasevičius, Oksanos bičiulės ir kolegės scenoje Neringa Šiaudikytė, Vita Jakutienė, Skaistė Steikūnaitė, Liepa Mondeikaitė, Natalija Bunkė, Goda Skačkauskaitė ir kiti svečiai.

Deivydas Zvonkus pasirodė vienas, nes Katažina Nemycko negalėjo ištrūkti iš „Lietuvos balso“ dalyvių perklausos. 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla