Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kuris zodiako ženklas myli karščiausiai? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 15, Pirmadienis, 08:19

Apie meilę norisi kalbėti bet kokiu oru, visais metų laikais, bet kuriuo paros metu ir su bet kuo. Juk ji – mūsų gyvenimo variklis. O ar žinote, kuris zodiako ženklas yra pats jausmingiausias, o kuris – tikras galiūnas meilės guolyje?
AVINAS

Jeigu Avinas nemyli, vadinasi, jis negyvena. Įsimylėjęs vardan savo jausmų jis pasiryžęs ne tik kalnus nuversti, bet ir aukštyn kojom apversti visą pasaulį. Meilė Avinui – įtraukiantis nuotykis, kuriame aiškiai ir natūraliai pasireiškia visa emocijų paletė.

 

Avinas nė negali pagalvoti apie neištikimybę – kol jis įsimylėjęs, tikrai net neflirtuos su svetimu aistros objektu. Iš prigimties tiesmukas ir tikintis meile iš pirmo žvilgsnio, Avinas niekuomet neslėps savo jausmų. Iš visų partnerio savybių labiausiai vertina švelnumą ir gebėjimą rūpintis.

Avinas paprastai būna labai aistringas, atkaklus ir energingas meilužis. Meilės guolyje jis gali elgtis gana egoistiškai, tačiau iš tikrųjų moka padaryti taip, kad gera būtų ne tik jam pačiam, bet ir jo partneriui. Kaip taisyklė, Avinas beveik niekuomet neturi problemų dėl potencijos sutrikimų – jų seksualumo energijos ir jėgos belieka tik pavydėti.

JAUTIS


Tai ženklas-nugalėtojas. Jautis - pats jausmingiausias ir švelniausias iš visų zodiako ženklų. Romantiškieji Jaučiai labai rimtai žiūri į meilės jausmą, todėl jie ypatingą dėmesį skiria partnerio pasirinkimui. Iš pradžių Jautis turi įsitikinti, jog tai tikrai meilė, ir tik po to nuspręs, ar šie santykiai turi perspektyvą. Iš prigimties Jautis – tas, kuris myli tik kartą gyvenime, todėl į pasaulį žvelgia ypač atsargiai. Įsimylėjęs Jautis – sentimentalus. Jis niekuomet nepamirš partnerio gimimo dienos, vietos ir netgi tikslaus laiko. Jis atsimena daugybę romantiškų smulkmenų ir dažnai susieja kažkokią melodiją su savo meilės objektu. Jautis – ne išlaidūnas, tačiau niekuomet netaupo savo partnerio dovanoms.

Jautis dievina ir vertina visus kūniškus malonumus ir visiškai nesvarbu, ar tai skanus maistas, ar saldus miegas, ar geras seksas. Lovoje, kaip ir gyvenime, jam būdingas žemiškumas: jį gana sudėtinga būtų pavadinti tobulu meilužiu, tačiau jis tiksliai žino, kaip pačiam gauti malonumą ir tuo pačiu patenkinti savo partnerį. Jo glamonės toli gražu neprilygsta staigiam aistros pliūpsniui, jos labiau primena ilgą maratoną. Jautis net ir meilės guolyje nemato reikalo skubėti.

DVYNIAI

Dvyniai neapkenčia rutinos ir dievina visa, kas nauja. Dvynių gyvenime gali būti ilgiau ar trumpiau trunkančių romanų, tarp kurių nemažai ir vienos nakties nuotykių. Šio ženklo atstovai dažnai sugeba regzti du meilės romanus vienu metu. Dvyniai labiau myli protu, o ne širdimi, dėl to savo partneryje pirmiausia ieško puikaus pašnekovo. Jei vis dėlto pavyko užkariauti Dvynių širdį, jums atsivers jo pasaulis, kupinas jausmingumo ir dosnumo. Norint išsaugoti santykius su Dvyniais, būtina žinoti visus jo reikalus, sugebėti logiškai mąstyti ir turėti puikią intuiciją, privalote tapti geriausiu Dvynių draugu.

Dvyniai neišsiskiria ypatingu seksualumu, tačiau jų partneriui tikrai neteks nuobodžiauti lovoje. Dvyniai mėgsta eksperimentuoti. Dažnai jų mėgstamiausia knyga kažkuriam laikui tampa Kamasutra – bent jau iki tol, kol jie viską išbando. Beje, ir meilėje, ir santuokoje Dvyniai pirmiausia vertina ne seksualinį, bet intelektinį savo ir partnerio suderinamumą.

VĖŽYS


Vėžiai – gilios, emocionalios ir labai pažeidžiamos būtybės. Būtent šios savybės ir nulemia jų požiūrį į meilę. Dėl mylimosios Vėžys gali ryžtis bet kam. Vėžiui labai svarbios šeimos tradicijos, jie jomis tiki ir jų laikosi visą gyvenimą. Vėžys ieško partnerio, su kuriuo galėtų susukti jaukų lizdelį. Meilūs tuščiažodžiavimai ir flirtas jo nedomina. Daugumai Vėžių sunku atsilaikyti prieš gyvenimo negandas vieniems, todėl jiems reikia stiprios asmenybės, kuri sugeba užtikrinti santykių stabilumą. Vėžiui sunku būti neištikimam – jis supranta, kaip gali būti skaudu pajutus išdavystę, todėl paprastai mylimam žmogui stengiasi nesuteikti skausmo.

Intymiame gyvenime Vėžio negalima pavadinti nei ypač temperamentingu, nei pernelyg išradingu meilužiu, tačiau jis sugeba tobulai jausti ir netgi nuspėti savo partnerio troškimus. Lovoje jis būna švelnus ir taktiškas, Vėžys visuomet pasiruošęs paaukoti viską, kad tik suteiktų malonumą savo partneriui. Tačiau vertėtų įsidėmėti, jog Vėžys – estetas, vertinantis komfortą. Meilėje jam labai svarbi aplinka, pradedant patogiais baldais bei baigiant tinkama muzika.

LIŪTAS


Liūtams įsimylėjimas reiškia šventę, kuri privalo tęstis amžinai. Vardan mylimo žmogaus jie gali padaryti daug beprotiškai gražių dalykų. Dėmesio ir palankumo Liūtas siekia per materialius dalykus: dovanodamas brangias dovanas, neaprėpiamas rožių puokštes, keliones į egzotiškiausius pasaulio kampelius. Meilėje jis pasiryžęs daugiau atiduoti, nei gauti pats. Liūtas sugeba būti ištikimas ir išduoti mylimo žmogaus nebando net mintyse. Norint išsaugoti ilgalaikius santykius su Liūtu, teks jį įtikinti, kad jis jums yra svarbiausias žmogus gyvenime.

Liūtas mėgsta pasirodyti visose gyvenimo srityse, tame tarpe ir lovoje. Galite būti tikri, kad apie gundymą jis išmano viską arba beveik viską. Jo miegamajame greičiausiai stovi prabangi ir be galo patogi lova, o apšvietimas apgalvotas iki smulkmenų. Galbūt Liūto ir nepavadinsi pernelyg temperamentingu ar išradingu meilužiu, tačiau jis padarys viską, kad atrodytų būtent toks. Bet kokiu atveju, tarp seksualinių Liūto manevrų visuomet atsiras keletas efektingų triukų, kuriais jis sugebės jus maloniai nustebinti.

MERGELĖ


Mergelė labai rimtai žiūri į meilės jausmą. Ji ypač vertina partnerio tobulumą visame kame: pradedant išvaizda ir manieromis, baigiant jo profesija bei karjera. Dėl to, kad Mergelės yra gana įžvalgios bei skeptiškos, joms sudėtinga apsukti galvą. Savo jausmus labiau reiškia darbais, o ne žodžiais. Nemėgsta viešai rodyti savo jausmų ir emocijų. Sąžinė ir sielos skaidrumas – svarbiausi akcentai, kurie ypač svarbūs Mergelei renkantis partnerį. Mergelės linkę labai stipriai emociškai prisirišti, dėl to kartą pamilę, stengiasi išsaugoti ištikimybę visą gyvenimą.

Paprastai Mergelė vengia trumpalaikių romanų. Ieškodama savo antrosios pusės ji pasiruošusi ilgalaikiam susilaikymui, todėl atsidurti Mergelės glėbyje gali tik išrinktieji. Neįtikėtina, tačiau būtent toks elgesys paparastai tampa stipriausiu Mergelės ginklu. Lovoje Mergelės nepavadinsi nei aistringa, nei jausminga, tačiau jos išorinis trapumas ir skaidri vidinė švara sugeba pavergti partnerį ne prasčiau nei labiausiai patyrusių meilužių metodai.

SVARSTYKLĖS


Svarstyklėms ypač reikia meilės ir partnerio. Šio ženklo atstovai nuolat ieško savo idealo. Joms reikia romantikos, emocinio saugumo bei stabilumo. Svarstyklės labai retai būna neištikimos, jos sugeba ne tik kontroliuoti, bet ir valdyti savo jausmus. Norint išsaugoti santykius su Svarstyklėmis, reiktų kuo dažniau joms sakyti komplimentus, stengtis visuomet atrodyti patraukliai ir pačiomis sunkiausiomis akimirkomis būti pasiruošus už juos priimti sprendimus.

Svarstyklių romantiškumas pastebimas ne tik asistuojant partneriui, bet ir mylintis. Visu savo paslaptingu įvaizdžiu, sugebėjimu kažko neišsakyti iki galo, Svarstyklės sugeba sukurti itin jaudinančią jausmingo flirto atmosferą. Ir nors Svarstyklės nėra apdovanotos ugningu temperamentu, meilė joms kupina netikėtumų bei nuspalvinta pačiais įvairiausiais jausmų atspalviais. Dažnai Svarstyklių ilgalaikis žavesys slypi tame, kad jos iki pat gilios senatvės nepraranda susidomėjimo priešinga lytimi.

SKORPIONAS


Meilė Skorpionui – pats tikriausias gyvenimo eliksyras. Visaapimanti aistra gali arba juos pakylėti iki dangaus, arba nutrenkti į pačią giliausią prarają. Skorpionas myli stipriai ir giliai, stengiasi padaryti taip, kad partneris visiškai paklustų jo valiai. Jo begalinis pavydas susijęs su Skorpiono vidiniu pažeidžiamumu. Nežabota aistra tiesiogine prasme sukelia didžiules meilės audras. Skorpionas nemėgsta lengvo flirto, jam svarbūs pojūčiai, užvaldantys ir sielą, ir kūną. Žmonėse jie intuityviai jaučia nuoširdumą ir apgaulę, todėl retai apsirinka pasirinkdami partnerį.

Skorpionas – vienas iš aistringiausių zodiako ženklų. Jis mėgsta ir vertina visus kūniškus malonumus, tačiau ypatingą dėmesį skiria būtent kūniškai meilei. Jo partneriui galima tik pavydėti: meilės guolyje Skorpionas nenuilstantis, išradingas, švelnus, atkaklus ir aistringas meilužis.

ŠAULYS


Šaulys myli karštai, todėl dažnai vardan mylimo žmogaus gali ryžtis beprotiškiems žygiams. Šauliui būdinga neišsenkanti dvasinė šiluma ir dosnumas, jis niekuomet negaili meilės. Šio ženklo atstovams nelabai svarbu, ar partneris jiems jaučia tą patį: jei Šaulys suvokia, kad jam partneris nejaučia to paties, nė už ką nesižemins ir nemaldaus meilės. Partneryje labiausiai vertina draugiškumą, ištikimybę, optimizmą ir tvirtus gyvenimo principus. Norint išsaugoti santykius su Šauliu, reiktų ne tik pripažinti jo interesus, bet ir suprasti, jog ir jūs esate laisvas bei nepriklausomas.

Lovoje nedaug kas gali prilygti Šauliui. Jis stiprus, nepailstantis, mėgsta eksperimentuoti, o jo betarpiškumas ir gera nuotaika padaro intymų bendravimą su Šauliu nepaprastai lengvą ir neįpareigojantį. Lovoje jis gali pradėti linksmą pagalvių mūšį arba, susisupęs į paklodę, vaizduoti Romos imperatorių. Leisti laiką dviese su Šauliu – įdomus ir nenuspėjamas užsiėmimas, tačiau kaip tik tai ir kelia pavojų: pernelyg paprasta pasiduoti Šaulio seksualiniam žavesiui ir pernelyg sudėtinga įtikinti jį pasilikti su jumis ilgesniam laikui.

OŽIARAGIS


Ožiaragis užprogramuotas sėkmei ir sėkmė meilės srityje – ne išimtis. Partnerio pasirinkimas šiam zodiako ženklui – ypač sudėtingas procesas. Ožiaragis nepakenčia būti emociškai priklausomas nuo savo antrosios pusės. Tobuliausi santykiai jam – lygiateisiškumas. Partneris privalo būti iš to paties socialinio sluoksnio, panašaus amžiaus bei panašiai finansiškai apsirūpinęs. Ožiaragį žavi išorinis santūrumas, taip pat gebėjimas palaikyti pokalbį rimtomis temomis.

Būsite maloniai nustebinti, kai sužinosite, jog po griežta ir nuožmia Ožiaragio išore slepiasi jautri ir netgi sentimentali prigimtis, kuri atsiskleidžia tik pačiomis intymiausiomis gyvenimo akimirkomis. Ožiaragis negali pasigirti išskirtiniu temperamentu, tačiau atkaklumo bei savimi pasitikėjimo derinys su pačių švelniausių jausmų apraiška sugeba jo partnerį iškelti į dieviškas aukštumas. Meilės guolyje Ožiaragis nemėgsta seksualinių eksperimentų, jis geriau naudojasi gerai žinomais keliais, tačiau Ožiaragio taikomi metodai patikrinti amžių, todėl niekuomet nenuvilia.

VANDENIS

Meilė ir jausmai Vandeniui prilygsta proto mankštai, kurioje neįtikėtinai persipina tikrovė ir fantazija. Santykių pradžioje Vandenis gali siekti tapti draugu ir tik po to meilužiu. Jis pastovus: jei jau pajuto prieraišumą, tai paprastai būna labai rimta ir ilgam. Šio ženklo atstovai nemėgsta flirtuoti ir užmegzti atsitiktinius santykius.

Vandenio seksualumas – gana savotiškas: pirmiausiai jis susijęs su jo aiškiu ir nestandartiniu požiūriu į pasaulį. Vietoje meilės preliudijos, Vandenis sugebės su jumis pasidalinti savo plačiomis žiniomis sekso srityje, erotinėmis fantazijomis ir netgi savo meilės nuotykiais, papasakos apie seksualinius afrikos genčių arba ateivių ypatumus. Visa tai ir patį Vandenį, ir jo partnerį panardina į ryškų fantazijų pasaulį. Ir nors lovoje Vandenis nepasižymi nei temperamentu, nei išmone, seksas su juo gali pasirodyti lygiai taip pat nenuspėjamas ir įvairiapusis, kaip ir jo fantastinės svajonės.

ŽUVYS


Žuvys sukurtos meilei, jos vertina ne tik kūniškus, bet ir dvasinius malonumus, kuriuos suteikia šis jausmas. Visa galva pasineriančios į emocijų fontaną Žuvys šventai tiki, kad ši meilė – pati tikriausia ir būtent jos ieškojo visą gyvenimą. Žuvys visuomet pačios sugeba atjausti, todėl dažnai žmogaus norą padėti bei palaikyti jos supainioja su meile. Jos nemėgsta aštrių kampų, todėl santykiuose nuo partnerio stengiasi nuslėpti nemalonius faktus. Žuvys nemoka kovoti už meilę. Jei atsiras konkurentas, jos tiesiog pasitrauks į šoną ir kentės vienumoje.

Žuvys apdovanotos ypatingu erotiniu žavesiu, kurio kertiniai akmenys – jų jautrumas ir pažeidžiamumas. Ypač tai būdinga moterims, tačiau ir stipriosios lyties atstovai dėl šių bruožų sugeba tapti išskirtinai patrauklūs bei žavūs. Meilės guolyje Žuvys nepaprastai jausmingos ir švelnios, būtent dėl šių savybių Žuvų ženklo atstovų beveik neįmanoma pamiršti.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla