Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Jonas Valančiūnas pasipiršo savo mylimajai Eglei Ačaitei PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. liepos 04, Ketvirtadienis, 11:04

NBA krepšinio klubo „Toronto Raptors” žaidėjas Jonas Valančiūnas (21) po beveik pusmečio draugystės pasipiršo savo mylimajai Eglei Ačaitei (24).
Sportininkas savo išrinktajai įteikė prabangų, briliantais puoštą žiedą, praneša dienraštis „Lietuvos rytas“.
Dar birželio pradžioje Žmonės.lt rašė, kad NBA žaidžiantis lietuvis apsilankė prabangioje „Ridolfi“ parduotuvėje, kur rinkosi išeiginį kostiumą ir netrukus pasigirdo spėlionių, galbūt, Jonas jau ruošiasi vestuvėms. Jonas ir Eglė tuomet buvo ką tik atvykę į Torontą iš Lietuvos, kur trumpai atostogavo.

 

Viešnagės gimtinėje metu krepšininkas supažindino savo šeimą su mylimąja, Seimo nario Remigijaus Ačo dukra Egle, pora pramogavo ir Vilniuje.Lemtinga pažintis


Kaip Jonas ir Eglė birželio pradžioje pasakojo žurnalui „Žmonės“, jiedu vienas kitą pastebėjo draugų vakarėlyje, tačiau tą kartą tuo viskas ir baigėsi, abu jaunuoliai pasinėrė į darbus. Tuo met Eglė dirbo Seimo nario Vytauto Kamblevičiaus padėjėja.

Kartą Jonas pakvietė Eglę draugauti feisbuke. Tuo viskas ir prasidėjo. Netrukus pora bendravo ir telefonais, ir skaipu, kol galiausiai Eglė atskrido į Torontą.

„Turėjome lemtingą pokalbį, po kurio viskas apsivertė. „Atvažiavai čia antrą kartą, labai noriu tikėti, kad atvažiuosi ir trečią, – pasakiau. – Kas antrą savaitę eiti atostogų nepavyks – reikia apsispręsti dėl darbo.“ Ir ji apsisprendė – pasirinko mane, – interviu žurnalui „Žmonės“ birželio pradžioje pasakojo Jonas ir pridūrė: Eglė – graži, man – pati gražiausia... Bet tai nereiškia, kad ji tik sėdi ant sofos kaip porcelianinė lėlė. Su ja dalijamės gyvenimu, priimame bendrus sprendimus.“

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla