Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Neabejotini požymiai, kad jis bus geras sutuoktinis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 22, Pirmadienis, 08:25
Kaip atpažinti vaikiną, kuris ateityje bus jums puikus gyvenimo partneris? Tereikia atkreipti dėmesį į tris požymius, kurie atskleidžia, kad jūsų sutiktas vyras bus geras sutuoktinis, o jūsų santykiai – daug žadantys.
Jūs jam iš tikrųjų rūpite. Jam rūpi jūsų nuomonė, skonis, tikslai ir ateities planai. Jis žvelgia pozityviai į judviejų panašumus ir skirtumus, nebijo pasvajoti apie bendrą ateitį. Visi šie požymiai rodo, kad jis ieško gyvenimo partnerės, o ne tik merginos, su kuria smagu leisti savaitgalius.

· Jis domisi jūsų pomėgiais. Jis ne stengiasi įtraukti jus į savo pomėgius, bet ir domisi dalykais, kurie teikia džiaugsmą jums. Ateityje ši savybė bus labai svarbi, nes sutuoktiniai turi būti ne tik geri meilužiai, bet ir puikūs draugai, kurie dalijasi panašiais pomėgiais. Taip pat tai – svarbus požymis, kad jis norėtų su jumis susieti savo ateitį.

· Jis yra subrendęs. Visai nesvarbu, kiek jam metų, kokia jo finansinė padėtis ir tikslai, bet vyras, kuris nebijo galvoti apie šeimą ir yra pasiruošęs stengtis, kad sudarytų jai kuo geresnes sąlygas, yra puikus potencialus partneris.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla