Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip atpažinti alfonsą? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 21, Sekmadienis, 15:29
Kuo sėkmingiau karjeros laiptais kopia mergina ir kuo labiau pasiturinti ji tampa, tuo sunkiau jai apsisaugoti nuo alfonsų – nevykėlių vyrų, svajojančių egzistuoti moters sąskaita, gyventi be rūpesčių ir smagiai. Iškart atpažinti tokį savanaudį sunku, bet įmanoma.
Iš kur atsiranda alfonsai?

Į šį, regis, sunkų socialinį klausimą galima atsakyti paprastai. Kai kurie stiprios lyties atstovai tingi ir nenori dirbti, nesistengia patys prasimušti gyvenime. Jiems lengviau parazituoti moters sąskaita. „Kam, – svarsto tokie vyrai, – gaišti brangų laiką titaniškomis pastangomis ropščiantis aukštyn karjeros laiptais, kai visada galima susirasti moterį, kuri tave pati užtemps į viršų ir išlaikys, kad tik nebūtų vieniša.“

Deja, jų logika šiuo atveju nepriekaištinga: tiek daug moterų paniškai bijo likti vienos savo bute ir visame pasaulyje, kad sutinka kentėti šalia bet kokį menkystą. Ir ne viena taip daro visą gyvenimą.

Jis – alfonsas ir tuo įdomus


Nemanykite, kad jūsų gyvenimo patirtis padės iškart neklystamai „demaskuoti“ alfonsą. Jie irgi ruošiasi savo medžioklei labai rimtai, surenka visą įmanomą informaciją apie auką. Be to, ant netikėtai atsiradusio gerbėjo kaktos juk nebus parašyta: „Atsargiai – alfonsas!“

Meilė apakina kiekvieną merginą. Ir vis dėlto verta kritiškai panagrinėti mylimojo žodžius ir elgseną.
 

Kai tik mielasis pradės pasakoti graudžias istorijas apie tolimame kaime badaujančius tėvus ar į bėdą pakliuvusią seserį, prieš atidarydamos piniginę pasistenkite patikrinti, ar tai – tiesa. Žinoma, labai nemalonu nepasitikėti žmogumi, kuris užvaldė jūsų širdį, tačiau, jei per kelerius bendro gyvenimo mėnesius vyras neparnešė namo nė cento ir nuolatos skundžiasi, kad niekaip negali susirasti tinkamo darbo, nors ką tik dalyvavo trijuose pokalbiuose, turite sunerimti. Jis – neabejotinas alfonsas.

Susirūpinti turite išgirdusios prašymus paskolinti, padengti skolą, padėti skubiai suremontuoti mašiną, nes pinigų nėra. Kiekvienos moters širdį sujaudina pasakos apie būtinybę skubiai gydytis, o lėšų tyrimams nėra. Ir kiekviena moteris skuba parodyti mylimajam savo gerą širdį. O jis tik to ir siekia.

Skubiai tuoktis


Tikro alfonso skiriamasis ženklas bus jo karštas troškimas kuo greičiau susituokti. Turint galvoje, kad šiuolaikiniai vyrai apskritai netrokšta vesti, jo atkaklumas turėtų sukelti susirūpinimą.

Kad neįžeistumėte gero žmogaus ir neprarastumėte mylimojo, pasiūlykite sudaryti vedybų sutartį. Vedybų aferistas, siekiantis gerai pagyventi jūsų sąskaita, iškart išsiduos: juk jam reikia viso jūsų turto. Jis įkalbinės, suoks apie meilę, tačiau vedybų sutarties nesudarys.

Būstų savininkėms reikia nepamiršti registracijos. Jeigu jūsų kavalierius įkalbinėja registruoti jį jūsų bute ar paversti jį bendrasavininku, nesutikite.

Iš istorijos


Vienas iš garsiausių „alfonsinių“ skandalų įvyko Vokietijoje. Jis susijęs su vedybų aferistu Aleksandru Zubkovu ir jo auka – Victoria, princo Adolfo Wilhelmo Viktoro zu Schaumburg-Lippe našle. Į Schaumburgų rūmus Bonoje 1927 metais tolimas giminaitis pakvietė jauną rusų gražuolį. Pabėgėlis iš Sovietų Sąjungos jau buvo spėjęs sukaupti nepaprastą gyvenimo patirtį, bet neturėjo net padoraus drabužio. Jis atvyko į arbatos popietę rūmuose mūvėdamas svetimomis rudomis kelnėmis – šiek tiek per trumpomis. Užtat 27 metų gražuolis skleidė kerinčią vyrišką charizmą, kalbėjo jausmingu balsu, stebino puikiomis manieromis, ir 61 metų princesė visai pametė dėl jo galvą.

Po kelių jų pažinties savaičių laikraščiuose pasirodė pranešimas apie būsimas vestuves. Hohenzollernų dinastijos galva, buvęs imperatorius Wilhelmas III, emigravęs į Olandiją, kategoriškai atsisakė duoti sutikimą sesers vedyboms. Visi Europos karalių ir kunigaikščių rūmai draugiškai nusprendė boikotuoti tokią nederamą sąjungą. Tačiau Viktorija nepaisė jų. Nespėjus pasibaigti vestuvių šurmuliui, naujai „iškeptas“ vyras parodė savo tikrąjį veidą: pradėjo lošti, lėbauti per naktis. Po rūmus ėmė šmirinėti abejotinos reputacijos asmenys.

Per kelis mėnesius princesės vyras įsigudrino iššvaistyti ne mažiau kaip 12 milijonų tų laikų auksinių markių, kurios buvo dideli pinigai. Negana to, pagal jo išrašytus raštelius princesė turėjo padengti 600 000 markių skolą. 1929 metais visas nelaimingos princesės, tapusios ponia Zubkova, turtas buvo parduotas iš varžytinių. Ne pirmos jaunystės moteris su ašaromis akyse turėjo apleisti rūmus, kuriuose gyveno 38 metus, ir persikraustyti į kuklų namelį Bonos pakraštyje. Tais pačiais metais ji mirė miesto ligoninėje, nepakėlusi užgriuvusių bėdų. O Aleksandras Zubkovas buvo išvarytas iš šalies kaip nepageidaujamas asmuo.

Alfonso karjeros laiptai


Mergina, uždirbanti porą tūkstančių per mėnesį, gali pamanyti, kad jai negresia susidurti su tokiais alfonsais. Nebūkite naivios! Gresia, ir dar kaip!

Juk alfonsai, kaip ir bet kurios profesijos atstovai, pamažu kyla savo karjeros laiptais. Kad prieitų prie daug uždirbančios verslininkės, jiems reikia tinkamų drabužių, manierų, sumanumo bendraujant su moterimis, sugebėjimo sudominti, lankstaus liežuvio ir meilės patirties. Visa tai jie susirenka pamažu iš kitų „kuklesnių“ merginų, palaipsniui keisdami jas turtingesnėmis. Iš pradžių pradedantysis alfonsas pasitenkina tuo, kad įsimylėjusi mergina juo rūpinasi, pamaitina, apskalbia, aprengia, priglaudžia.

Tikėti ar netikėti?


Visos moterys trokšta laimės. Ir vis dėlto būtina įsiklausyti į proto balsą. Jei kyla nors menkiausios abejonės dėl mylimojo, geriau laiku patikrinti ir išsiaiškinti, kad vėliau netektų graudžiai verkti.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla