Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kinijoje plinta nauja mada – šunys su moteriškomis pėdkelnėmis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 11, Ketvirtadienis, 10:16
Žmonių mados Kinijoje visuomet buvo bent šiek tiek keistokos, o štai gyvūnų stiliaus tendencijos, rodos, dabar jau peržengė visas ribas. Internete sparčiai plinta gauruotų keturkojų nuotraukos, kuriose jie apmauti... moteriškomis pėdkelnėmis.
Šis naujas ir labai savotiškas kinų fetišas ne tik keistai skamba, bet ir atrodo. Be to, kai kurie keturkojai ne tik mūvi įvairiaspalves pėdkelnes, bet ir kitus žmogiškus aksesuarus – aukštakulnius, šlepetes ar kitokius batus.

Pastarasis „stilingas“ pamišimas vadinasi „Gou gou chuan siwa“ (kin. 狗狗穿丝袜), o tai, tikrąja to žodžio prasme, reiškia „Šunys mūvintys pėdkelnes“.

Ši mada prasidėjo kinų socialiniame tinklalapyje „Weibo“, vienam vartotojui įkėlus nuotrauką-pokštą, kurioje jo šuns kojos buvo įspraustos į pėdkelnes. Neilgai trukus nuotrauka susilaukė daugiau nei 16 tūkst. komentarų, o ir kiti vartotojai ėmė dalintis savo keturkojų nuotraukomis su moteriškomis pėdkelnėmis.

Ne itin šiuo nauju žmonių pasilinksminimu susižavėjusių keturkojų nuotraukas galite pamatyti spustelėję čia. Žinoma, nepamirškite išsakyti savo nuomonės komentaruose, ar patys drįstumėte taip „papuošti“ savo keturkojį ir pasidalinti nuotrauka kuriame nors socialine tinkle?

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla