Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip padėti vyro karjerai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 24, Sekmadienis, 10:39
Daugybė garsiausių pasaulio vyrų nebūtų pasiekę nė trečdalio šlovės, jei šalia jų nebūtų buvusi visada pagelbėti pasirengusi išmintinga sutuoktinė.
Šiandien padėti vyro karjerai – tai visai nereiškia užsidaryti virtuvėje, perimti ant savo pečių visus 4 namų kampus ir nepriekaištingai auklėti vaikus. Padėti – tai reiškia būti ir jo bendradarbe, ir reikalų tvarkytoja, ir asmenine sekretore, ir psichologe, ir mokytoja, ir...

Žinoma, visais atvejais veiksmingų receptų nėra. Tačiau esama keleto bendrų principų, kaip organizuoti savo darbus ir veiksmus.

Jei ryžotės tapti kaip tik tokiu pilkuoju kardinolu savo gyvenimo draugo kelyje į šlovę – jums pravers keletas patarimų.


• Patikimas užnugaris. Kad ir kaip šiuo metu aukštinami darboholikai vienišiai, moksliniais tyrimais įrodyta, kad laimingai vedę vyrai dirba efektyviau, nei vidutinis statistinis darbuotojas. Kuo jaukiau ir patogiau žmogus jaučiasi namuose, kuo ramesnis dėl savo šeimos ir namuose tvyrančios atmosferos – tuo su didesniu ūpu jis eina į darbą ir dirba. Paradoksalu? Bet tai – patvirtinta tiesa. Taigi patarimas išmintingai žmonai: ne tik pačiai apdairiai kurstyti namų židinį, bet ir kruopščiai apgalvoti, kuo prie šio židinio galėtų prisidėti sutuoktinis. Abiems susikibus už rankučių žiūrėti į ugnį tikriausiai nebeliks laiko – tad drauge su antrąja puse sudarykite planą, kaip kiekvienas galės prisidėti prie šeimos gerovės, atsižvelgdami į tai, kad pareigos nesikirstų su jo darbine veikla.

• Šeimos ryšiai. Ne paslaptis, kad karjeros sėkmė dažnai (jei ne dažniausiai) priklauso nuo gerų asmeninių ryšių ir pažinčių. Taigi greta džiaugsmo susitikti su mielais žmonėmis teks pasirūpinti ir tuo, kad jūsų šeima pakankamai dažnai susitiktų ir su "reikalingais" žmonėmis. Jei kol kas dar nenumanote, kurie žmonės tikrai "reikalingi" – tiesiog plėskite šeimos pažinčių ratą. Net ir bičiulės, su kuriomis susipažinote parke stumdydama vežimėlį, gali tam tikrais gyvenimo momentais tapti išsigelbėjimo ratu. A.Švarcnegerio žmona Marija Šriver neslepia, kad daugeliu atvejų jos vyro karjeros posūkiams pagreičio suteikė tai, kad ji priklauso garsiajam Kenedžių klanui. Tuo tarpu jei jūsų giminė – ne tokia kilminga ir įtakinga, tai tikrai atstos didelis pažinčių tinklas.
 • Žmonos karjera. Kad ir kaip būtų sudėtinga, vis dėlto pasistenkite ir pati susirasti mėgstamą darbą. Net jei ir nusprendėte susitelkti išimtinai ties vyro karjera, gyvenimas niekada neduoda garantijų, kad jam tikrai pavyks. Taigi jūsų darbas, karjera ir veikla gali tapti atsarginiu jūsų šeimos variantu – nenumokite į jį ranka. Viena vertus, jūsų darbas – tai taip pat galimybė plėsti pažinčių ratą. Kita vertus, išmintinga ir šio bei to savo profesinėje veikloje pasiekusi žmona – taip pat pliusas vyro prestižui.

• Jo darbo reikalai. Nors paprastai vyrai nemėgsta kalbėti apie savo darbo reikalus namuose, jei visa šeima priėmėte sprendimą kelti vyrą karjeros laiptais – teks nusileisti ir jam bei supažindinti jus su savo darbo peripetijomis. Stenkitės neskubėti patarinėti, bet visada atidžiai išklausykite. Išklausymas – patikima taktika norint padėti jam pačiam surasti sprendimą. Tai – psichologų patikrintas triukas. Kai nepertraukinėjamas žmogus išsamiai išdėsto tai, kas chaotiškai sukasi jo galvoje, paprastai pats kur kas efektyviau susistemina savo mintis ir randa optimaliausią sprendimą. Na, o kas žino – kai neblogai išmanysite, kas vyksta jo darbe, galbūt kartais kaip tik jūsų žvilgsnis iš šalies padės rasti išeitį iš itin keblios situacijos.

• Jo kolegos. Padėkite savo vyrui užmegzti kuo draugiškesnius neformalius santykius su jo kolegomis. O tai reiškia tinkamai suorganizuokite jo gimtadienio vakarėlį, susipažinkite su jo kolegų antrosiomis pusėmis, jei reikia – priminkite vyrui, kad perduotų linkėjimų ir sveikinimų kolegos žmonos vardadienio proga. Maža paslaptis: tokia taktika padės ne tik jūsų vyrui pelnyti kolegų pagarbą ir galbūt pagalbos ranką, bet ir užtikrins jus, kad kolegos stos ginti jūsų šeimos, jei biure kokia patraukli sekretorė ims puoselėti vilčių užmegzti tarnybinį romaną su jūsų antrąja puse.


Parengta pagal užsienio žiniasklaidą
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla