Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

5 netikėčiausi žiauriausių planetos lyderių pomėgiai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugsėjo 15, Šeštadienis, 09:17

Kartais žmonės susiranda sau pomėgių, visiškai nederančių su visiems įprastu jų įvaizdžiu. Tačiau ar gali automechanikas vakarus leisti megzdamas, o balerina – užsiimti boksu...

Siūlome pažvelgti į paradoksalius žiauriausių pasaulio tironų pomėgius, ir suprasite, kad viskas įmanoma. Hitleris dievino animacinius filmukus ir pats piešdavo Disnėjaus herojus


Visi žino, kad Adolfas Hitleris mėgo piešti ir jaunystėje netgi bandė tapti dailininku. 2008 metais buvo aptikti jo anksčiau nežinomi piešiniai, jo pasąmonę pavaizduojantys kiek kitokiu kampu. Šiuose A. Hitlerio piešiniuose – du personažai iš „Snieguolės“ bei Pinokis.

Ir tai nėra atsitiktinis pasirinkimas. A. Hitleris saugojo „Snieguolės“ kopiją, periodiškai ją peržiūrėdavo savo asmeniniame kino teatre ir apskritai šį animacinį filmuką laikė vienu iškiliausių visų laikų kinematografijos pasiekimų. Visa A. Hitlerio aplinka puikiai žinojo nacių diktatoriaus susižavėjimą Disnėjaus filmukais. Josephas Goebbelsas kartą jam padovanojo suvenyrą su Peliuko Mikio atvaizdu, o vėliau savo dienoraštyje įrašė, kad fiureris buvo „itin patenkintas“.

O. bin Ladenas mėgavosi tinkliniu

Teroristas numeris vienas Osama bin Ladenas buvo tikras tinklinio gerbėjas. Beje, jis ir žaidė visai neblogai. Tam tinkamas buvo ir jo ūgis, siekęs 1,93 metro. Apie buvusio „Al Qaedos“ vado pomėgį papasakojo buvęs jo apsaugos darbuotojas. Pasirodo, rugsėjo 11-0sios išpuolių organizatorius periodiškai organizuodavo „Al Qaedos“ tinklinio turnyrus.

 

S. Husseinas rašydavo ašaras spaudžiančius meilės romanus

2001 metų pabaigoje CŽV pareigūnai viename iš arabų knygynų Londone netikėtai aptiko itin keistą knygą. Kūrinys vadinos „Zabiba ir Karalius“, o kaip jos autorius įvardintas ne kas kitas, o pats Irako diktatorius Saddamas Husseinas. Susidomėję CŽV agentai susidomėjo, nusipirko knygą ir ją perskaitė. Paaiškėjo, kad tai yra meilės romanas. Dar vėliau paaiškėjo, kad Saddamas tokių yra parašęs ne vieną.

O štai ir knygos siužetas: teisingas ir išmintingas karalius (Saddamas) ir nuostabi nekalta Zabiba (simbolizuojanti visą Iraką) pamilo vienas kitą. Įsimylėjusieji ilgai kalba apie dievą, meilę, poeziją ir suvokia, kad jų gyvenimai vienas be kito neturėtų jokios prasmės. Tačiau vėliau Zabibą išprievartauja siaubingas „blogietis“ (turbūt simbolizuojantis JAV).

A. Capone ir jo už širdies griebiančios meilės dainos

Alas Capone buvo legendinis „mafiozas“, negailėstingas gangsteris „veidu su randu“. Iš žmogaus, kuris net nemirktelėjęs sušaudytų bet kurį, sunku būtų tikėtis sentimentų. Ir vis dėlto Alkatraso kalėjime A. Capone atsivėrė širdis, ir jis pradėjo rašyti už širdies griebiančias meilės dainas. Mus, tiesa, pasiekė tik viena – „Madonna Mia“. Šią dainą jis paskyrė savo žmonai. Net sunku įsivaizduoti, kaip šis žiaurus nusikaltėlis sėdi savo kalėjimo kameroje ir romantiškai dainuoja su gitara.


Kim Jong Ilas ir jo meilė JAV krepšiniui

Nedaug kas žino, kad dabar jau miręs Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Ilas buvo pats didžiausias Michealo Jordano gerbėjas. Jo kolekcijoje buvo saugomi įrašai su absoliučiai visomis rungtynėmis, kuriose kada nors yra sužaidęs legendinis JAV krepšininkas. Kim Jong Ilas ne kartą bandė pakviesti M. Jordaną į svečius, tačiau amerikietis visada mandagiai atsisakydavo. Kai 2000 metais į Šiaurės Korėją buvo atvykusi JAV valstybės sekretorė Madelaine Albright, ji jam atvežė specialų suvenyrą. Tai buvo kamuolys su M. Jordano parašu. Kim Jong Ilas juo džiaugėsi it kūdikis. Šis kamuolys šiuo metu demonstruojamas Šiaurės Korėjos muziejuje.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla