Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Deivydas Zvonkus neteko teisės vairuoti PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gegužės 09, Trečiadienis, 08:14

Deivydas Zvonkus išgirdo teismo sprendimą – atlikėjas vienerius metus negalės vairuoti automobilio ir turės patuštinti piniginę.

Prieš tris savaitės sostinės Šventaragio gatvėje prie vairo sulaikytas neblaivus dainų autorius ir atlikėjas Deivydas Zvonkus (34) metams prarado teisę vairuoti automobilį ir privalės sumokėti 1250 litų baudą. Toks sprendimas paskelbtas trečiadienį įvykusiame teismo posėdyje.


Neblaivus D.Zvonkus policijos pareigūnų buvo sulaikytas naktį į balandžio 18-ąją. Jam buvo nustatytas 0,5 promilės girtumas, o leistina norma yra 0,4.

„Pervertinau savo išblaivėjimą, pats sau atrodžiau blaivas, nes nuo paskutinio mano alkoholio vartojimo buvo praėję pakankamai daug valandų, atrodė, kad viskas išgaravo. Bet elektronika parodė kitaip“, – kitos dienos rytą Žmonės.lt sakė dainų kūrėjas. Žmonės.lt žiniomis, „Mercedes-Benz“ automobiliu važiavęs D.Zvonkus tąsyk įkliuvo įslaptintu automobiliu patruliavusiems pareigūnams, mat pagal atlikėjo automobilio valstybinį numerį nustatyta, kad prodiuseris buvo nesumokėjęs anksčiau gautos baudos.

Už nustatytą lengvą girtumo laipsnį (nuo 0,41 iki 1,5 promilės) vairuotojams gresia 1000-1500 Lt bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių iki pusantrų metų.

Dar tik laukdamas teismo sprendimo D.Zvonkus suskubo įsigyti dviratį, nes buvo įsitikinęs, kad teisėjas jo nepasigailės.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla