Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Lietuvos įžymybės padėjo pasikeisti vienišoms motinoms PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gegužės 06, Sekmadienis, 07:16

„Gerai atrodantis žmogus yra laimingesnis, labiau pasitiki savimi ir jam geriau sekasi, – sako „Laimingų pasikeitimų dienos“  idėjos autorė, renginių organizatorė Violeta Masteikienė. – Mamos dienos proga pakvietėme septynias likimo nuskriaustas moteris –  Vilniaus miesto Motinos ir vaiko pensiono gyventojas – į  prekybos ir pramogų centrą „Ozas“ pakeisti savo išvaizdą, ir pavasarį sutikti kita nuotaika. Padėti išsirinkti drabužius, išdrįsti pasikeisti, palaikyti moterų  atvyko ir būrys Lietuvos įžymybių.“


Nuščiuvusios, nedrąsios mamos su vaikučiais ir išleistuvėms besiruošiančios našlaitės abiturientės rinkosi prekybos ir pramogų centre „Ozas“, nedrįsdamos pakelti akių į jiems padėti atėjusius garsius Lietuvos žmones: stilistus Mantą Petruškevičių, Agnę Jagelavičiūtę, dainininkes Mią, Ingridą Martinkėnaitę, Vaidą Genytę, laidų vedėją Daivą Tamošiūnaitę – Budrę, parlamentarę Donaldą Meiželytę. Tačiau greitai ledai buvo pralaužti: visą dieną „Oze“ karaliavo nuoširdžios šypsenos, atsinaujinimo džiaugsmas ir šiltas bendravimas.

 

 

„Niekada netikėjau, kad yra žmonių, kuriems mes galim rūpėti,  –  vis dar nepažindama savęs veidrodyje, kartojo vieniša mama Maja. – O dar ta galimybė pusę dienos praleisti su žmonėmis,  kuriuos  taip gerai pažįstame iš TV ir žurnalų, bet kurie tuo pačiu atrodė mums tokie nerealūs ir nepasiekiami. Ačiū labai man padėjusiai Daivai Tamošiūnaitei – Budrei. Jos toks puikus skonis!”

Majai 29 metai, augina du vaikučius ir pensionate gyvena jau metus. Vieniša mama nuo vaikstės prastai girdi ir mato, tačiau niekada neturėjo akinių. „Fielmann“ optikos salonas padovanojo Majai pirmuosius akinius. Kol kas mama per juos dar tik pratinasi matyti pasaulį.

„O aš taip jaudinausi, kad mane išleistuvėms rengs Mantas Petruškevičius, – pasakojo našlaitė abiturientė Liudmila. – O dabar esu labai patenkinta – Mantas pasirūpino visomis detalėmis: nuo kojų pirštų iki plaukų galiukų. Jis taip puikiai atspėjo kokias spalvas aš mėgstu ir kaip norėjau atrodyti.“

 

 

 

 Mantas sužavėjo visas moteris. Iš pradžių jos baiminosi jo šmaikštaus liežuvio, bet pamačiusios nuoširdų rūpestį – visos skubėjo konsultuotis. Vaikai taip pat greitai pajuto garsaus stilisto širdies platumą, ir drąsiai rikiavosi eilėn prašyti ledų.

Traputei mamos neturinčiai Karinai pasiruošti išleistuvėms padėjo Agnė Jagelavičiūtė. „Kai buvo mano
išleistuvės, – prisiminė Agnė, – aš mamos patarimų neklausiau. Bet turbūt visai kitaip viską vertini, kai mamos tiesiog neturi.“ Jaunatviškai pasipuošusi Karina ketina linksmai atšvęsti gimnazijos baigimą ir susikaupti tolimesniems mokslams – puikiai besimokanti mergaitė svajoja studijuoti mediciną.


 „Kaip man pasisekė, kaip man pasisekė, – džiaugsmingai blizgančiomis akimis nepaliovė kartoti 26-erių metų Galina.  – Kokia būsiu graži per Mamos dieną! Gal net tokia graži kaip Mia, – atsiduso. – Kaip ji man padėjo!”

Galinos tėvas su naująja žmona išvarė jaunąją mamą su sūneliu iš namų, tad jau daugiau nei pusmetį abu gyvena pensione. Mia prisipažino, kad tikrai labai nuoširdžiai stengėsi, kad Galina pamirštų rūpesčius ir jaustųsi pati gražiausia. Per tris nuolatinio bėgimo, rinkimo, persirenginėjimo valandas – abi labai pavargo.  Bet nuovargis malonus, spindinčios Galinos akys rodė – laikas praleistas buvo tikrai prasmingai.  

„O jūs manėt, kad legvas žvaigždžių gyvenimas?“ – šmaikštavo, nors taip pat labai pavargus, bet kaip visada humoro jausmo nestokojanti Donalda Meiželytė. Parlamentarė ragino moteris burtis draugėn – vienai visos bėdos gali pasirodyti neišsprendžiamos, o drauge visada lengviau galima rasti išeičių. Ji padėjo pasipuošti dviejų vaikučių mamai Verai, kuri pensionate slepiasi nuo smurtaujančio vyro. Moterys pasirinko labiau praktiškus drabužius – tinkančius tiek kasdienai, tiek išeigai. „Dar niekada nebuvau tokia viliokiška kaubojė“, – šypsosi Vera.

 

 

 Mamos Marijos tiesiog nepažino vaikai, o vėliau niekaip negalėjo liautis jos glostę. Vaida Genytė įkalbėjo visiškai atsinaujinti 33 metų mamą, kurios situacija itin nepavydėtina –  Marija pensionate apsigyvena jau ne pirmą kartą. Dėl smurto šeimoje teko nėščiai bėgti iš namų, kartą buvo net atsidūrusi slaugos namuose. Dabar Marija švyti žvelgdama į veidrodį ir bando prisjaukinti aukštakulnius.

Su trimis vaikais pernsionate glaudžiasi ir 28 metų Diana. Nuolat nuo rankų nepaleidžianti jaunėlio, ji prisipažino, kad seniai nieko neleido sau. „Vis vaikams ir vaikams. Kažkaip apie save nėra kada ir pagalvoti“. Šventinius rūbus jai ir vaikučiams padėjo pasirinkti daininkė Ingrida Martinkėnaitė ir Gabrielė Zuokaitė, pavaduojanti akciją palaikančią, parlamentarę Agnę Zuokienę. Gabrielės ir Ingridos padedama mama Diana išsirinko net kelis komplektus drabužių.

Stulbinančius mamų pasikeitimus galėsite išvysti gegužės 5 dieną 17 val. PPC „Ozas” pagrindinėje renginių zonoje. Šventės metu pasikeisti padėję garsūs žmonės pristatys modeliais tapusias jaunąsias mamas. Pasirodymus vainikuos Vaidos Genytės koncertas visoms mamoms.

Drabužius Vilniaus miesto Mamos ir vaiko pensionato globotinėms dovanoja  parduotuovės „Reserved“, „NewYorker“, ‚Tally Weijl“, „United Colors of Benetton“, plaukais rūpinasi salonai „Figaro“ ir „Salon+“, plaukų priežiūrai skirta kosmetika „Green line“ – „Regene“; šventinis makiažas bei dovanos iš parduotuvių „KosMada“, „Sarma“, „The Body Shop“, akiniai iš – „Fielmann“.

PPC „Ozas”vyks ir kiti renginiai, skirti Mamos dienai. Šventinį savaitgalį veiks dovanų dirbtuvėlės, vaikai kviečiami piešti, gaminti papuošalus, puošti gėlių vazonėlius, kurti aitvarus mamoms. Norinčių turėti gražią šeimos fotografiją, profesionali fotografė lauks gegužės 5 ir 6 dienomis nuo 14 iki 18 val. Jau nuo balandžio 23 d. kasdien 17 iki 19 val. vyksta konkursas „Mano mama pati...“, kuriami video atvirukai mamai, kurie skelbiami tinklapyje www.ozas.lt. Geriausių atvirukų autoriai bus apdovanoti renginyje gegužės 5 d. 17 val.

 

Eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla