Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip mus apgaudinėja Facebook'e PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 07, Šeštadienis, 07:47

Interneto tinklalapių kūrėjai gudrėja dienomis. Pastarosiomis dienomis savo Facebook paskyroje pastebėdavau iš niekur vis atsirandančių mano „mėgstamų” FB puslapių, kurių tikrai pats savo noru nelaikinau.

Supratau, kad kažkur pamygdavau „Patinka” pats to nežinodamas. Todėl šiandien įsijungiau galvoje lygį „gudresnis” ir pradėjau atidžiau sekti, kur ir ką Feisbuke paspaudžiu.Ilgai laukti nereikėjo.

Pateikiu, mieli interneto kolegos, kelias nuotraukas, kurios demaskuoja šituos nenaudėlius, kurie, pasinaudoję tautiečių pomėgiu žiūrėti įdomius, juokingus video, ypatingai kuriais pasidalina jų draugai, ir tokiu būdu renka Facebook puslapių gerbėjus jiems to nežinant.


Pirmoje nuotraukoje matote puslapį, į kurį jus nukreipia, kai paspaudžiate ant video, kuriuo pasidalino jūsų draugas Feisbuke. Tikrai daugelis jį matote ne pirmą kartą.

Antroje nuotraukoje pažymėjau, kaip galite patys įsitikinti, kad kiekvienas jūsų paspaudimas žiūrėti video, tai tolygu vienam paspaudimui „Patinka” kažkuriam net nežinomam FB gerbėjų puslapiui. Kiekvienas patikrinti galite užvedę pelę ant mygtuko Play, ir dar nepaspaudus visuomet naršyklės apačioje atsiranda adresas, kuris yra paslėptas po tuo mygtuku. Adrese apgaulę išduoda tokie žodžiai kaip facebook.com/plugins/like.php?channel_url=https… Gudru, tačiau neteisinga lankytojų atžvilgiu.

O dabar pasitikrinkite savo profilius ir nustebkite kiek pamatysite jūsų palaikintų puslapių, kuriuos matote pirmą kartą.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla