Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Lūpų dažų spalva atspindi moters charakterį PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 12, Sekmadienis, 05:55

Psichologų tvirtinimu, lūpų dažų, kuriais dažosi moteris, spalva gali daug ką pasakyti apie ją.

Jei moteriai prie širdies ryškiai raudonos spalvos lūpų dažai, tai liudija, kad ji - pasitikinti savimi asmenybė. Tokia moteris jaučiasi gerai visur, o tai reiškia, kad ji pasirengusi ir trumpalaikiams meilės nuotykiams.

Тamsiai rudos spalvos lūpų dažais pasidažiusi moteris - pavojaus ženklas ne itin pasitikintiems savimi vyrams. O moterys, kurios mėgsta tokius lūpų dažus – seksualiai aktyvios, net kažkiek agresyvios, visiškai neturi kompleksų ir absoliučiai įsitikinusios savo galimybėmis.

 

Avietinės - rožinės spalvos lūpų dažai patinka „karštoms“ moterims, nes būtent aistra yra jų gyvenimo varomoji jėga. Net jei ta moteris išoriškai atrodo visiškai nekalta mergaitė, neapsirikite, tai – ugnis po „ledo kamšteliu“!

 

Koralų - rožinės spalvos lūpų dažus labai mėgsta moterys, atkakliai siekiančios savo tikslo. Jos – nuoširdžios, tačiau tiesmukos, kartais net gali būti agresyvios. Tokios moterys siekia ir gali padaryti kuo geriausią įspūdį tarp aplinkinių.

 

Rožinės - dramblio kaulo spalvos lūpų dažus pripažįsta aktyvios, optimistės, mėgstančios sportuoti ir sveikai gyventi moterys. Tiesa, tokios moterys dažnai mėgsta rėžti visą teisybę į akis. Tačiau, kas neturi trūkumų?!

 

Perlamutrinius alyvinės spalvos lūpų dažus renkasi uždaros moterys, nemėgstančios minios ir chaotiškumo. Linkusios į vienatvę. Geriausiai ir užtikrintai jos jaučiasi šeimos rate ir tarp artimų patikimų draugų.

 

O štai labai šviesius lūpų dažus mėgsta nepasitikinčios savimi moterys, kurios nuolat dvejoja ir abejoja, ieško savyje net tų trūkumų, kurių nėra.

 

O ką galima būtų pasakyti apie tas moteris, kurios apskritai nenaudoja lūpų dažų? Tikriausiai tai, kad jos turėtų skirti sau daugiau dėmesio! Тada jos taps patrauklesnės tarp vyrų ir labiau atkreips jų dėmesį.

 

Šaltinis: zebra.lt

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla