Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ką sužinosi iš jo dovanos? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. sausio 29, Sekmadienis, 05:40

Ką jis padovanojo gimtadienio proga? Ar žinai, kad pagal tai, kokias dovanas tau išrinko mylimasis, gali daug sužinoti apie jo puoselėjamus jausmus tau?

Įteikdamas moteriai dovaną vyras paprastai nė neįtaria, kaip daug apie save pasako mylimajai. Beje, jei partneris atspėjo jos skonį ar savarankiškai išrinko kaip tik tai, ko ji troško, vadinasi, jis puikiai supranta ir jaučia savo moterį. O jei jis padovanojo tau...

 

... saldainių ir tortą. Jei tai – vienintelė jo dovana, vadinasi, dovanotojas švenčių dienomis galvojo visai ne apie tave. Veikiausiai dovaną jis išrinko paskutinę minutę. Tiesa, jei esi užkietėjusi smaližė ir jei dovana subtiliai parinkta kaip tik tokia, dėl kurios tu „eini iš proto“ – tai parodo jo rūpestį ir norą tave palepinti.

 

... pėdkelnes, šampūną, dušo želė. Tavo gerbėjas – visai be fantazijos. Higienos priemonių ir pėdkelnių gali nusipirkti ir pati, o dovana turėtų būti kas kita – kas nors ne pirmo būtinumo, ko pati pirktum tikrai ne kasdien.

 

... prijuostę, puodkėles. Vyras, padovanojęs savo draugei švenčių proga tokius ūkiškus daiktus, akivaizdžiai regi ją tik kaip priedą prie savo virtuvės. Taigi susimąstyk, ar verta su tokiu susieti savo likimą. Rizikuoji visą gyvenimą taip ir prarymoti prie viryklės ir nešvarių indų stirtos kriauklėje.

 

... apatinių rūbų komplektą. Toks vyras po lygiai rūpinasi ir savo mylimąja, ir savimi. Beje, jei tokios dovanos sulaukei iš vos pažįstamo vyro, tai gali vertinti kaip užuominą apie jo norą pereiti prie artimesnių santykių. O jei apatinius rūbus dovanoja mylimasis, tai veikiausiai liudija apie jo puoselėjamus aistringus jausmus tau.

 

... pinigų. Jų dovanoja arba tinginys, arba labai tave mylintis ir beprotiškai nuvilti bijantis vyras. Taigi jam atrodo patikimiau leisti tau pačiai išsirinkti dovaną. Pažindama savo mylimąjį pati nesunkiai nuspręsi, kuriai kategorijai jį priskirti.

 

... dovaną darbui. Šis dovanotojas galvoja apie tavo interesus ir poreikius, žino, ko reikia būtent tau kaip asmenybei, o ne tik kaip jo geismų objektui. Tačiau jei jo dovana – tik paprasčiausias rašiklis ar užrašų knygelė, pagalvok: gal jis pernelyg banalus?

 

... buitinės technikos prietaisą. Tokius dovanoja praktiški vyrai. Ir tada, kai jų ketinimai išties rimti – pvz. apsigyventi kartu su tavimi. Beje, paplitusi nuomonė, esą jei jau vyras padovanojo indaplovę, vadinasi, nori matyti tave tik virtuvėje, iš esmės neteisinga. Kaip tik tai parodo, kad partneris rūpinasi tavimi ir nori išvaduoti bent iš dalies su buitimi susijusių rūpesčių.

 

... kvepalus, tualetinį vandenį. Tai – bene tradiciškiausios dovanos moterims. Jos dovanojamos tada, kai nėra laiko sugalvoti ką nors originalesnio, žinant, kad įteikus mėgstamus kvepalus tikrai bus pataikyta į dešimtuką.

 

... papuošalų. Žiedas su deimantu paprastai dovanojamas tada, kai mylimasis peršasi. Net jei tų žodžių ir neištarė – veikiausiai vis tiek širdyje puoselėja ketinimą tai padaryti artimiausiu metu. Bet jei kiekviena proga dovanoja tau po auksinę grandinėlę nė nepastebėdamas, kad tu žaviesi tik sidabriniais papuošalais – tai tikrai įrodo, kad jis apie tave visai negalvoja, o savo dovanomis siekia kompensuoti šiltų jausmų trūkumą ar išpirkti savo kaltes.

 

... muzikinį kompaktą. Jame – muzika, kuri tau patinka? Puiki dovana, ypač jei tokio kompakto dar neturi. Partneris domisi tavo interesais, žino tavo skonį, renkasi tai, kas tau patiks. O jei dar ir jo muzikinis skonis panašus – veikiausiai jūsų sąjunga bus tvirta ir harmoninga.

 

... balionus. Nesijuok, kad tai vaikiška. 10-20 balionų puokštė liudija, kad mylimasis jaučia tau begalinį švelnumą, tavimi pasitiki, jaučiasi tau artimas. Be to, iš tavęs tikisi palaikymo ir supratimo. Tad net jei manai, jog balionai – kvaila mintis, neskubėk pasijuokti. O jei mylimojo lūpose žaidžia mįslinga šypsena – pasiteirauk, ar tau nevertėtų tų balionėlių po vieną susprogdinti. Gali būti, kad viename iš jų tavęs laukia staigmena.

 

... šlepetes. Ypač nevykusi dovana – šlepetės su zuikučių, šuniukų ar kitų gyvių atvaizdais. O ką jos sako apie dovanotoją? Jis geraširdis, ramus, „naminis“ žmogus. Su juo bus patogu ir jauku. Ar tai gerai? Taip, jei visos šios savybės nesusiveda į vieną žodį – mėmė.

 

... gėlių. Galiausiai skirkime dėmesio gėlėms. Juk būtent jas vyrai dovanoja dažniausiai, su proga ir be jos. Be abejo, labai miela, jei gėlės – ne savarankiška dovana, o tik priedas prie jos. Tačiau ir tai, kokias gėles išrinko, apie tavo gyvenimo vyrą pasako gana daug.

 

Jei iš mylimojo gavai raudonų tonų puokštę, romanas su juo rutuliosis greitai, bus kupinas aistros. Pasistenk patirti malonumą pačioje pradžioje, nes vėliau... veikiausiai juo nusivilsi tu, o ne jis tavimi.

 

Sudėtingesnis atvejis – geltonos gėlės. Su tokiu partneriu tikriausiai patirsi daugiau dvasinio, o ne fizinio malonumo. O jei likimas lems jums išsiskirti – daugiau tikimybės, jog tai bus padaryta jo, ne tavo iniciatyva. Geltonos rožės dažniausiai dovanojamos užsitęsus romanui, galbūt netgi tada, kai partneris jau buvo nuklydęs į šalį. O jei šis vyras dar ir vedęs – verčiau nepuoselėk jo atžvilgiu rimtų jausmų. Jis nepastovus, tad jūsų santykiai pasmerkti nesėkmei.

 

Žibutes paprastai dovanoja savimi nepasitikintys vyrai.

 

Rausvi gvazdikai ar rožės liudija apie tai, kad mylimasis turi mažokai patirties tiek jausmuose, tiek lovos reikaluose.

 

Arbatinę rožę linkę dovanoti vyrai manieringi, nenuoširdūs.

 

Chrizantema gali būti slepiamo šykštumo simboliu.

 

Kalijas dovanojantis vyras gali būti pasiryžęs nusitempti tave prie altoriaus kad ir tuojau pat. Be to, jis tikriausiai dosnus. Jei padovanojo kaliją – netrukus lauk iš jo daugiau dovanų, skanėstų, vaisių. Tiesa, jo intelektas gali tave nuvilti.

 

Nors, kita vertus, gėlių pasirinkimą gali lemti ne tik jo charakterio savybės, bet ir tai, kokia buvo artimiausios gėlių parduotuvės pasiūla. Taigi gėlių kalbos pernelyg rimtai vertinti nereikėtų.

 

Ir vis dėlto pabaigoje vertėtų pridurti: geriausiai pajusti, ką vyras nori pasakyti savo dovana, gali tu pati. Moteriška intuicija retai kada apgauna. Juk net ir banaliausia dovana kartais gali turėti net labai nebanalų kontekstą arba... geriausi norai ir svajonės gali sudužti į plieninius finansinių galimybių rėmus. Juk vienam ir brangesnė saldainių dėžutė – rimtas pirkinys, o kitam net ir tikriausių perlų vėrinys – tik nedidelė smulkmena. Todėl ne tik spėliok į valias, bet ir įsiklausyk į savo širdies balsą!

 

Šaltinis: eli.lt

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla