Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kariai kviečia Afganistano vaikams numegzti pirštinių PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. rugpjūčio 24, Trečiadienis, 08:30

Rudenį į tarptautinę misiją Afganistane išvykstanti nauja Goro provincijos atkūrimo grupės Lietuvos karių pamaina kviečia Lietuvos žmones dalyvauti jų rengiamoje socialinėje akcijoje „Sušildyk vaikučių rankutes“ ir numegzti Afganistano vaikams pirštinių, praneša KAM.

Žiemos lapkričio-kovo mėnesiais Afganistane itin atšiaurios ir sniegingos, todėl kariai rengia šią paramos akciją norėdami bent daliai Goro provincijos vaikų palengvinti ir praskaidrinti artėjančios žiemos rūpesčius.

 

Panašias labdaros akcijas, skirtas Goro vaikams, Lietuvos kariai organizuoja ne pirmą kartą. Šios Afganistano provincijos vaikus atšiauriomis žiemomis šildė Lietuvos žmonių numegzti šalikai, kepurės, kojinės, kt. Per pastarąją tokią akciją provincijos vaikams buvo surinkta ir išdalinta daugiau kaip trys tūkstančiai porų Lietuvos žmonių numegztų vilnonių kojinių.

 

Kariai tikisi, kad ir šį kartą Lietuvos žmonės, bendruomenės, organizacijos taip pat atsilieps į jų kvietimą ir iki rugsėjo 16 d. suspės numegzti ir padovanoti bent po vieną porą pirštinių.

 

Lietuvos žmonių dovanotas pirštines į Afganistano Goro provinciją nuveš ir išdalins lapkritį į misiją išvykstantys Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės keturioliktosios pamainos (PAG-14) kariai.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla