Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Produktyviausia diena dirbti - antradienis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. liepos 05, Antradienis, 10:16

Londono ekonomikos mokyklos ekspertai tvirtina, kad savo veiklos planavimas pagal tiksliai nustatytas savaitės dienas padeda pasiekti gerų rezultatų visose gyvenimo sferose.

Remiantis britų mokslininkų tyrimo rezultatais, pirmadienį žmones ištinka 20 proc. daugiau infarktų nei bet kurią kitą savaitės dieną. Todėl mokslininkai rekomenduoja imtis darbo iš lėto, per daug neįsitempus, kad aktyvus poilsis per išeigines ir stresas dėl darbo savaitės pradžios netaptų sveikatos problemų priežastimi.


Mokslininkai taip pat išsiaiškino, kad antradienį žmonių darbo produktyvumas gerokai išauga. Tą dieną patartina atlikti visus svarbiausius savaitės reikalus, kadangi savaitės pradžioje dominuoja galvos smegenų kairysis pusrutulis, atsakantis už racionalų mąstymą.

 

Penktadieniais mokslininkai rekomenduoja mesti rūkyti, tačiau tuo pačiu siūlo atsisakyti priimti svarbius sprendimus ar įsipareigojimus. Kadangi baigiantis darbo savaitei žmonės pavargsta ir praranda sugebėjimą racionaliai ir apskaičiuotai mąstyti.

 

O jei moteris nori, kad jos vaikas būtų lyderis, turėtų pagimdyti jį šeštadienį! Britų mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, tiems, kurie gimė šeštadienį, didelė tikimybė tapti valstybės vadovais ir kitais svarbiais asmenimis.

 

Per tyrimą taip pat paaiškėjo, kad dauguma žmonių tiesiog nekenčia gaminti sekmadieniais ir sutiktų tą laiką, kurį praleido virtuvėje prie viryklės, iškeisti apsilankymu pas dantų gydytoją. Taip pat labiau norėtų tą dieną save palepinti restorano siūlomais patiekalais ar viešnage pas draugus.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla