Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

6 būdai pritraukti pinigus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. birželio 25, Šeštadienis, 04:37

Kokių tik prietarų nesukurta apie pinigus! Bet ką gali žinoti – galbūt kaip tik taip prišaukta sėkmė padės jums uždirbti ir išlaikyti pirmąjį milijoną?

Kad pinigai pamiltų jūsų namus, atlyginimo dieną nevalia išleisti nė cento, visa gauta suma turėtų „pernakvoti“ jūsų namuose. Taip pat namuose turėkite neliečiamą stambią kupiūrą. Ji turėtų traukti prie savęs panašias.

 

Pinigai iš namų išeis jei namuose švilpsite, brauksite nuo stalo trupinius ranka.

 

Paaukštinimo ar didesnės algos prašykite trečiadienį, dieną. Nesiskolinkite pinigų pirmadienį ir niekam neskolinkite antradienį. O penktadienį nevalia atiduoti skolos.

 

Skolinkitės ir skolinkite tik ryte, nes vakare pasiskolinti pinigai naudos neatneš. Apskritai stenkitės niekada nesiskolinti, bet dažniau skolinti pinigų – taip jūs programuosite pinigus, kad jie pas jus sugrįžtų.

 

Į nesezoninių rūbų, kabančių spintoje, kišenes įdėkite keletą smulkių kupiūrų – tai pritrauks sėkmę. Pinigai nemėgsta suplyšusių kišenių ir ištrūkusių sagų!

 

Niekada nelaikykite tuščios piniginės, tegul joje bus bent viena moneta. Visos kupiūros turėtų būti „veidu“ atsuktos į šeimininką.

 

Piniginėje turėkite „laimingąją monetą“ – tokia gali tapti moneta iš pirmo atlyginimo, moneta, gauta iš gero žmogaus, likusi po gero sandėrio ir kt. Jos negalima išleisti, nešiokitės kaip turtus pritraukiantį talismaną.

 

Pinigai, kuriuos gavote netikėtai – išlošėte, laimėjote loterijoje, jums padovanojo ar tiesiog radote, - laimės neatneš. Todėl juos rekomenduojama arba kuo greičiau išleisti, arba paaukoti.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla