Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Namų dekoro patarimai Velykoms PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. balandžio 23, Šeštadienis, 05:19

Velykos, nepriklausomai nuo tikėjimo ar pažiūrų, daugeliui – svarbi šventė.

Vargiai rasi tokį, kuris tądien nesusidaužtų margučiais su artimaisiais ar nepasveikintų įsismarkavusio pavasario pamerkdamas kačiukų puokštę ant palangės. Tad kaip kūrybingai ir originaliai puošti namus Velykoms?

Natūralumas yra absoliutus 2011 metų mados raktažodis, tad ir Velykų stalas galėtų mirgėti ryškiomis, gaiviomis gėlių spalvomis.

 

Abejojantiems, ar pavyks skoningai suderinti įnoringas spalvas, patariama stalo serviravimui naudoti baltus indus, bet rinktis spalvoto stiklo taures, o viską pagyvinti įvairiaspalvių gėlių puokšte arba dar šventiškiau – pamerkti ant stalo žydinčių šakelių ir jas padabinti dekoratyviniais margučiais.

 

Be to, kuriant jaukią atmosferą svarbu ne tik gražiai papuoštas stalas, bet ir kitos namų erdvės, tokios kaip palangės. Daugiau puošybos elementų – gražesnė šventė, tad siūloma neišnaudotas erdves puošti tokiomis mielomis smulkmenomis kaip dekoratyviniai paukšteliai, žvakės, dirbtinės gėlės ar kvapai namams.

 

O papuošus namus, negalima pamiršti ir juose gyvenančių! Artimiesiems galima padovanoti mažą smulkmeną, susijusią su pavasario švente, tarkim, rankų darbo angeliuką, tapsiantį namų sargu. Arba dar geriau – dekoratyvinį zuikutį, kuris, kaip teigiama, simbolizuoja gyvybę ir pavasarį.

 

Šaltinis: 15min.lt

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla