Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kodėl negalima bučiuoti mylimojo į kaktą? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. balandžio 02, Šeštadienis, 04:47

Nuo neatmenamų laikų toks bučinys  buvo laikomas „paskutiniu pabučiavimu“. Tai reiškia, kad gali prarasti mylimąjį arba su juo išsiskirsi.

Pabučiuoti į ranką – atsidavimo ženklas

Ir tai – neišgalvota, kadangi priliesti lūpomis „trečią akį“ – tai  ypatingas mistinis ritualas. Laikoma, kad  visos angos žmogaus kūne, tai išėjimai, skirti energijai. Viena iš reikšmingiausių angų – žmogaus burna. Ką nors bučiuodamas, žmogus fiksuoja energiją, o priklausomai nuo to, kur ji patenka, galima tikėtis ir atitinkamo rezultato.

 

Tuo tarpu pabučiavus ranką, energija pakreipiama ratais kraujotakos link iš apačios į viršų, tuo pačiu žmogus patvirtina ir savo nuolankumą bei atsidavimą.

 

Iš bučinio į skruostą galima atspėti žmogaus ketinimus

 

Bučinį į skruostą galima pavadinti diagnostiniu. Mat taip galima sužinoti žmogaus ketinimus. Jei po tokio pabučiavimo žmogus jaučia diskomfortą, nerimą ar net baimę, gali drąsiai atsisveikinti su partneriu, sukėlusį tokius pojūčius. Na, o jei po to norisi, kad dar ir dar kartą pabučiuotų, vadinasi, tas žmogus perduoda teigiamą energiją.

 

Užtat pabučiavimas į kaktą – kardinaliai skiriasi nuo ankstesniųjų. Mat bučinys paliečia itin jautrią sritį visokiems išoriniams faktoriams ir daro neigiamą poveikį. Todėl prisiliesti ne tik lūpomis, bet apskritai prie kaktos – nepageidautina! Išimtis: motinos prisilietimas prie kūdikio kaktos.

 

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla