Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Aparatas verčia plastiko atliekas į skystą naftos produktą tiesiog namuose PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Alina Goršenina | 2010 m. lapkričio 06, Šeštadienis, 10:06

Kiekvieni namai susiduria su plastiko atliekų problema. Kaskart nugabenti jas į perdirbimo centrą dažnai neįmanoma dėl laiko stygiaus.

Plastiko atliekų problemai spręsti Akinori Ito suprojektavo išmoningą mašiną, kuri paverčia plastiko atliekas atgal į naudoti tinkamą skystą naftos produktą.


Šis saugus, švarus bei labai patogus naudoti „Blest machine“ (liet. k. „Palaiminta mašina“) aparatas veikia dėl temperatūros kontroliuojamo elektrinio šildytuvo, kuris leidžia atsisveikinti su plastiku ir planetą daryti geresne vieta gyventi.

Elektrinis šildytuvas išlydo plastiką be CO2 dujų išleidimo į aplinką ir kitų toksinų. Kuras, pagamintas iš plastiko lydymo proceso metu, gali būti iš karto naudojamas šildymo krosnyje, generatoriuose arba gali būti dar išrafinuotas, kad tiktų naudoti vietoj benzino transporto priemonėms varyti.

Mašina ne tik leidžia naudotojams paversti kasdien buityje naudojamas plastiko atliekas į naudingą produktą, bet taip pat skatina žmones imtis „žalios“ praktikos – rinkti iš sąvartynų plastiko atliekas ir jas perdirbti.

Akinori Ito dabartinis modelis yra prieinamas už 9 500 dolerių. Šis prietaisas pajėgus 1 kg plastiko paversti į 1 l skysto naftos produkto.

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla