Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Patarimai perkantiems dviratį PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Airina Vaičiulienė | 2010 m. birželio 01, Antradienis, 09:51

Nutarėte pirkti dviratį. Puiku! Bet prieš perkant reikia apsispręsti, kokio tipo dviračio Jums reikia. Pradedantiesiems važinėti, tai svarbiausias klausimas. Kol  neapsispręsite, nėra reikalo gaišti laiko ir vaikščioti po parduotuves. Turintys nors kokią patirtį, dažniausiai jau tiksliai žino, kokio tipo dviratis jam reikalingas. O galimybių dviratyje tikrai labai daug.

Apsvarstykite kaip dažnai ir kur dviračiu naudositės. Gal važiuosite juo kiekvieną dieną į darbą, važinėsite juo po  miestą, naudosite jį  išvykoms savaitgaliais ar tik retkarčiais važiuosite su vaikais į parką? O gal dviračiu šokinėsite per „bordiūrus“, suoliukus ir rampas ar lėksite plentu? Gal Jūs norėsite dalyvauti mėgėjiškose varžybose arba leisti atostogas turistiniame žygyje?

 

Pasvarstykite, nes būtent tai ir turi didžiausią įtaką Jums tinkančio dviračio pasirinkimui. Kiekviena atskira dviračių rūšis yra skirta važiavimui konkrečia danga, tam tikromis vietovėmis arba naudojama kitiems tikslams.
Dabar pagalvokite kokią sumą galite skirti pirkiniui, ar už tą sumą įsigytas pirkinys patenkins Jūsų poreikius, gal geriau pataupyti?

 

Štai, dabar jau galima eiti į parduotuvę ir susipažinti su poreikius atitinkančiais dviračiais. Perkant dviratį Jums dar prireiks vieno, kito rakto, atsargines kameros, pompos, šalmo, atšvaitų ar dar kokios nors smulkmenos.

 

Pagalvokite ir apie spyną. Jei ji bus reikalinga - žinokite, kad nebūna pigios ir saugios spynos! Perkant dviratį atkreipkite dėmesį į tai, kad ant jo tilptu visi papildomi aksesuarai, kuriuos norėsite naudoti: bagažinės, vaikiška kėdute, priekaba ar dar kas nors.

 

Kai kurių tipų dviračiai naudojami skirtingom reikmėm. Jei Jūs ruošiatės naudoti dviratį įvairioms paskirtims – Jums reikės ieškoti kompromiso. Gali būti taip, kad Jums reikia dviejų, gal net trijų dviračių, nes pilnai universalaus dviračio nėra.

 

Supaprastinta suaugusiųjų dviračių kvalifikacija skirstoma į šias kategorijas (ir daugybę smulkesnių):

hibridiniai (hybrid);

turistiniai (touring);

miesto (city);

kalnų dviračiai (mountain bikes);

plento (racing road);

kiti (krovininiai, tandemai, velomobiliai ir kita egzotika).

 

Be šių pagrindinių kategorijų, reikia atskirai išskirti sportinius dviračius su visa jų įvairove: triatlono, trialo, greitojo nusileidimo (downhill), treko, plento. Šių dviračių konstrukcija pritaikyta konkrečioms rungtims, atitinka griežtus techninius reikalavimus (kuriuos nustato UCI – tarptautinė dviračių sportofederacija).


Vivi

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Dviratininkas  - Faktas   |2010-06-01 21:03:31
Jai tas pats Vivi ,tai is nerealus
http://www.gerasdviratis.lt/forum/viewtopic.php?f= 11&t=8587 ir į Palanga
nuvažiuoja ir grista dviračiu. Ir 200 km kaip nieką per para suka
dviračiu,manyčiau žino ką kalba.
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla