Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kokie būna Prezervatyvų dydžiai ir kiti svarbūs klausimai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2015 m. balandžio 14, Antradienis, 20:38

Visi mes turime savas baimes, nejaukumo momentus ar temas, kuriomis kalbėti yra sunku ar net nejauku. Ta gali būti susiję su asmeninėmis patirtimis bei nemaloniomis situacijomis, kurios nutiko netolimoje praeityje. Visgi, reikia pripažinti, jog pokalbiai apie lytinius santykius ar erotines prekes susilaukia daugiausiai drovumo, ypač tai pastebima Rytų Eurpoje nepalenkiant ir Lietuvos. Keista, nes ši tema yra itin plačiai diskutuojama užsienyje, tačiau tuo mes lietuviai ir skiriamės. Mūsų švietimo sistema surėdyta taip, kad lytiniam švietimui kas yra taip svarbu bręstančiam jaunimui, dėmesio skiriama labai mažai arba išvis jo neskiriama. Jaunimas paliekamas pats su savimi ir dažniausiai ieško informacijos tokiais klausimais internete, kur nebūtinai jis atsirinks teisingą jam tinkamą infromaciją.

Turbūt sutiksite, kad stovint parduotuvėje eilėje prie kasos kur sudėti visi prezervatyvai pirkti sargius, kai kuriems iš mūsų yra šiek tiek nepatogu, na o ką jau kalbėt apie atvejus, kai mums prireikia konsultacijos ar pavyzdžiui kokių nors neįprastų formų ar dydžių sargių. Tiesiog pabandykite įsivaizduoti tokią situaciją, kai pardavėjos paklausiame apie skonius, funkcijas bei kitas prezervatyvų savybes - kažin kokį atsakymą gautumėte ar išvis jį gautumėte mūsų įprastoje parduotuvėje?

Šiuo atveju sukaupta drąsa klausimams tikrai nepadėtų, nes atsakymo į iškilusį klausimą tikriausiai negautume. Jei jus domina prezervatyvų dydžiai, tai jau yra gerai, nes Jūs suprantate, kad mes kiekvienas esame unikalūs ir dydis čia yra labai svarbu. Tai yra vienas iš sudėtingiausių klausimų ir galimas daiktas, jog įprastame prekybos centre Jums reikiamo atsakymo apie dydį ir negausite. Jums belieka keli pasirinkimai - vykti į specializuotą sargių parduotuvę, kurioje daug didesnis pasirinkimas, ar tiesiog išbandyti paslauga – prezervatyvai internetu, ir šių parduotuvių teikiamus pasiūlymus bei privalumus. Kurį iš šių variantų pasirinkti jau jūsų sprendimas.

Kalbant apie šiuolaikinius vartotojus ir jų pirkimo tendencijas bei įpročius, internetinė prekyba susilaukia išties didelio susidomėjimo. Tai itin patogus, saugus ir greitas būdas apsipirkti, na o ką jau kalbėti apie pasiūlos dydį, kuris prezervatyvų ir lubrikantų prekių srityje yra gerokai didesnis. Vienas iš privalumų pirkti prezervatyvus internetu - dydį galite pasirinkti mygtuko paspaudimu ir apie tai nereikia su niekuo diskutuoti. Vyriškas pasididžiavimas neturėtų būti aptarinėjamas viešai, na o net ir pati maloniausia konsultantė kartais negali nuslėpt šypsenos ar šiek tiek pajuokauti jums jautria tema. Visi esame skirtingi ne tik savo charakteriu, bet ir fiziniais duomenimis, todėl pirkti itin didelius ar itin mažus prezervatyvus turėtų būti lygiai tas pats. Jei pavargote nuo nejaukių žvilgsnių ar pašaipių komentarų. pats metas pamiršti įprastas parduotuves, vaistines ar degalines, nes tik internete gausite norimą privatumą, kuris jums suteiks daug daugiau laisvės. Taigi, jei jums reikalingi skirtingi prezervatyvų dydžiai, kuriuos reikia tinkamai pasirinkti. Tam, jog nesijaustumėte nepatogiai, reikiamas prekes pirkite internetu ir būsite tuo patenkinti.

Pirkdami internete galėsite rinktis ne tik iš užsienyje be galo populiarų gamintojų, tačiau taip pat ir Lietuvos rinkos lyderių. Niekam ne paslaptis, jog prezervatyvai Durex mūsų šalyje didžiausio populiarumo.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
mauro callipo  - Paskola pasiūlyti pinigų internete per 24 valandas   |2017-09-19 12:40:22
Jūs turite projektą, kurio ieškote finansuoti. Deja, jums buvo atsisakyta
bankų paskolų dėl įvairių priežasčių, čia yra galimybė pasiskolinti
pinigus internetu per 48 valandas, aš siūlau jums paskolas nuo 5000€ iki
100.000,00€ iki 250.000.000,00€ , Jei reikia, susisiekite su manimi. Čia
yra mano el. Paštas : maurocallipo94@gmail.com
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla