Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

3D foto – galimybė persikelti į kitą dimensiją PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. rugpjūčio 20, Trečiadienis, 18:24

 

Šiuolaikinėms fotografijos galimybėms nėra ribų! Rodos, stebuklas jau buvo tai, kuomet galėjome džiaugtis nespalvotomis nuotraukomis, kuriose matomas vaizdas analogiškas tam, kuris buvo ir objektyve. Vėliau sekančios, spalvotos nuotraukos, iš popierinių tapo skaitmeninėmis, o šiuo metu ypač plintančios 3D foto nustebina net ir visko mačiusius asmenis. Abejotina, ar egzistuoja dar labiau žmones galinčios nustebinti nuotraukos, kurios visiškai idealiai perteikia tikrovę. Tai tarsi simuliacinis pasaulis fotografijoje – realybė, kuri sustabdyta vienu paspaudimu. Skamba ir viliojančiai, ir labai įdomiai? Susipažinkite su naujausiomis 3D foto, kurios leidžia realybę perkelti į kitą dimensiją!

Kodėl verta naudoti 3D foto?

Paprasta fotografija naudojant 3D technologijas paverčiama į trimatę erdvę, kurią pamatyti galima tik naudojant specialius akinius. Jei anksčiau jie buvo kažkas egzotiško, tai šiuo metu virtualiose prekybos vietose juos galite įsigyti vos už kelis litus. 3D foto suteikia galimybę į paveikslėlį žiūrėti, kaip į realų vaizdą. Tokio tipo nuotraukos ypač plinta tarp verslininkų, kurie siekia savo internetinėse svetainėse perteikti kuo realesnį vaizdą, kad potencialiam pirkėjui pavyktų susidaryti nuomonę apie prekę. Taip taupomas ieškotojo laikas, kuriam, kitu atveju, tektu vykti iki parduotuvės. Šios fotografijos leis apžiūrėti prekę bene iš visų pusių, o specialiomis technologijomis galima pašalinti „netinkamus“ vaizdus ir dėmeles.

Kai pagalvoji, visi paprasti akiniai yra 3D akiniai...

2D nuotrauką paversti į 3D foto, naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, gana paprasta. Internete galima rasti nemažai profesionalų, kurie tokio pobūdžio darbą atliks už prieinamą kainą. Aukštos kokybės 3D fotografijos, pakeisiančios įprastas, išspręs ir pakoreguos šio pobūdžio problemas:

 

  • Panaikins nereikalingus atspindžius;
  • Pakoreguos arba panaikins neaiškius objektus, kurie tik „gadina“ vaizdą: maži plaukeliai...
  • Netvarkingi, susilieja judesiai bus paryškinti ir „sustabdyti“;
  • Pakoreguojami permatomi objektai: jei reikia panaikinami, jei reikia – išryškinami;

 

Galbūt šiuo metu 3D foto yra dar ne taip plačiai paplitusios rinkoje, vien todėl, kad žmonės bijo eksperimentuoti. Tačiau profesionalai įrodinėja, kad netolimoje ateityje tai bus vienintelis fotografijų būdas. Technologijų pažanga labai arti – prisitaikykite prie jos.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla