Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pasaulio futbolo čempionatas – aistros prasideda dabar PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. gegužės 19, Pirmadienis, 11:42

Lietuva yra neabejotinai krepšinio šalis, tačiau antras pagal populiarumą sportas vis dėlto išlieka futbolas. Lietuviai žaisto jo nelabai mėgsta, tačiau žiūrėti – su dideliu malonumu. Ypač, kai žaidžia žymios komandos su pasaulinio garso žaidėjais. Jei milijono žmonių iš 150 pasaulio šalių paklaustumėte, kas yra Kobe Bryantas, išeitų nebloga „Klausimėlio“ laida. Jei tų pačių žmonių paklaustumėte, kas yra Lionelis Messi, teisingų atsakymų būtų kur kas daugiau. Tiesa, abu šie sportininkai susitikę yra ne kartą… „Turkish Airlines“ reklamose.

Birželio 12 prasideda didžiausia pasaulyje futbolo fiesta – Pasaulio čempionatas Brazilijoje, kur susirinks 32 geriausios pasaulio komandos. Gal ne visos jos geriausios, tačiau pastaruoju metu rodo puikius rezultatus.

Tarp jų pamatysime tokių šalių, kaip Dramblio Kaulo Kranto, Ekvadoro, Australijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Hondūro, Šveicarijos, Urugvajaus, Kosta Rikos komandas. Egzotika? Tikrai. Bet kiekviena iš išvardintų komandų gali būti vadinama „juoduoju arkliuku“, iš kurios galima tikėtis daug bėdų aukštesnes reitingo vietas užimančioms komandoms. Ispanija, Olandija, Prancūzija, Vokietija, Anglija, Argentina, Brazilija, Italija, Belgija, Kroatija – tos komandos, kurios į šį Pasaulio čempionatą atvažiavo nugalėti.

Kas laimės čempionatą? To nežino niekas, tačiau spėti galima. Pradėkime nuo lažybininkų nuomonės. Tonybet lažybų bendrovės nuomone (kuri Pasaulio futbolo čempionato metu už daugumą rungtynių suteiks galimybę lažintis gyvai), daugiausiai šansų turi Brazilijos rinktinė. Jie šeimininkai, be to šioje rinktinėje žaidžia ir ne viena pasaulinio ryškumo žvaigždė – Neimaras, Dani Alves, Robinjo ir kiti. Antri eilėje į aukso taurę – argentiniečiai. Argentinos rinktinė pastaraisiais metais pradėjo rimtai konkuruotu su Brazilija ne tik Pietų Amerikos čempionatuose, bet ir pagal kitus rodiklius. Pavyzdžiui, Argentina tampa daugiausiai futbolininkų „eksportuojančia“ šalimi. Tai reiškia, kad vis daugiau ir daugiau argentiniečių futbolininkų žaidžia užsienio valstybėse.

Treti pretendentai į taurę – Vokietijos rinktinė, kuri, kaip visada yra labai galinga ir pavojinga. Jie žaidžia kitokiu stiliumi, nei Pietų Amerikos komandos, todėl bus labai įdomu stebėti visas rungtynes, kuriose Vokietija turi groti pirmuoju smuiku.

Kas tikrai čempionato nelaimės? Lažybas internetu siūlantys Tonybet „bukmekeriai“ išskyrė kelias komandas, kurios nėra pakankamai stiprios, kad laimėtų čempionatą – Kosta Rika, Hondūras, Alžyras, Iranas, Kamerūnas, Australija. Niekas nesako, kad tai silpnos komandos. Jos gali pasipriešinti grandams ir pateikti ne vieną sensaciją, įveikdamos arba sužaisdamos lygiosiomis su favoritėmis, tačiau jų likimas išsispręstų jau pusfinaliuose, kur šios rinktinės paprasčiausiai neturi pakankamai patirties. Tonybet lažybų pasiūlos sudarytojai prasitarė, kad už šias komandas statymų nėra daug, tačiau aktyvūs sporto fanai labiau orientuojasi į grupės varžybų statymus, nei į nugalėtojų spėliojimą. Dar anksti, reiktų palaukti kol prasidės pirmosios grupės varžybos. O jos nusimato tikrai įdomios.

Grupės A ir B laikomos „mirtininkų“ grupėmis tam tikroms komandoms. Pavyzdžiui, Grupėje A žaidžiantis Kamerūnas turės stoti į nelygią kovą su šeimininkais brazilais, Meksika ir Kroatija. Kitoje, Grupėje B, žaidžiančiai Australijai burtai dar nesėkmingesni – jos laukia Olandijos, Ispanijos ir Čilės rinktinės. Ar sugebės australai pasipriešinti šiems grandams? Pamatysime jau birželį. Stebėkite sporto naujienas!

P.S. Lažybininkai gali klysti. Jų reitingai sudarinėjami atsižvelgiant į teorinius komandų ir jose žaidžiančių žaidėjų vertinimus. Čempionato metu viskas gali pasikeisti.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
Eunice   |2020-01-22 17:45:10
Aš esu ponia su 2 vaikais, kilusi iš Teksaso Hiustono, mano vyras palieka mane
ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patiriu daug skausmo, aš darau
viską, ką galiu, kad jis sugrįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet nieko.
sportuoti. man tai buvo tikrai įtemptas laikotarpis, nes aš galėjau jausti
širdies skausmą. Man buvo liepta kreiptis į meilės rašybos gydytoją, kad
padėtų man. Aš padariau, kad man pasisekė gauti DR.Wealthy Contact, kuris
sugebėjo man padėti. Jis išleido meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą
pas mane ir į jo vaikai dėkojame tiek daug DR. Turtingi aš labai vertinu tai,
ką padarei dėl manęs. čia jis yra jo kontaktinis asmuo, jei jums to gali
prireikti išsprendus savo santykių el. laišką.
wealthylovespell@gmail.com skambinkite „whatssap“ +2348105150446
CREDITFUNDING   |2019-01-19 13:18:33
Dapatkan investasi cepat dan sangat murah di Amerika Serikat dalam waktu 48 jam;
Alamat permintaan pinjaman Anda: creditfunding@india.com
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla