Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kaip yra montuojami nuotekų valymo įrenginiai? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. kovo 16, Sekmadienis, 17:09

 

Kiekviename name arba sodyboje turi būti įrengta gera nuotekų valymo sistema, tačiau tikrai ne kiekvienas žmogus išmano, kaip tokia sistema yra įdiegiama. Montavimo procesą atlieka profesionalai, kurie gali atkreipti dėmesį ir į jūsų namų išplanavimą bei pritaikyti nuotekų valymo įrenginius taip, kad jie suteiktų patį efektyviausią rezultatą.

Turėti kokybišką nuotekų valymo įrangą savo namuose yra svarbu dėl to, kad kitaip jūs negalėsite saugiai pašalinti biologinių atliekų (jeigu neturite prisijungimo prie centrinės kanalizacijos) ir taip pat dėl to, kad kokybiškas nuotekų valymo įrenginys puikiai apsaugos gamtą, kadangi atliekos nebus pašalinamos bet kaip – jos bus perrūšiuojamos ir nukreipiamos į melioracijos griovius.

Kaip vyksta pats procesas?

Reikia peržiūrėti, ar nuotekų valymo įrenginiai nebus montuojami vietoje, kur ir taip kaupiasi grunto arba lietaus vanduo, kadangi tai gerokai apsunkintų visą procesą. Vieta bus paruošta taip, kad čia galėtų tekėti jau švarus, išvalytas vanduo.

Vėliau prasideda nuotekų valymo įrenginio duobės ruošimas – jis dažniausiai vyksta dviem etapais – pirmasis būna automatizuotas, kadangi yra kasama su ekskavatoriumi, o jau antrajame etape yra kasama rankomis. Taip galima iki galo patikrinti, ar duobė atitinka visus paskaičiavimus ir ar nuotekų valymo įrenginiai veiks efektyviai. Dažniausiai, nuotekų valymo įrenginiai yra montuojami su betoniniu pagrindu – taip yra užtikrinamas stabilumas.

Dar vienas svarbus procesas – pajungti įtekėjimo ir ištekėjimo vamzdžius, kurie reikalauja preciziškumo ir daug skaičiavimo - vamzdžiai turi būti pajungti taip, kad jų skersmenys atitiktų ir movų skersmenis.

Kuomet nuotekų valymo įrenginiai jau bus sumontuoti, reikės juos užpildyti vandeniu, o tą tarpą tarp duobės ir pačio įrenginio reikia užpilti žvyru. Tada prasideda įvairūs tikrinimo darbai, kadangi reikia tinkamai užprogramuoti laikmatį. Šį darbą geriausiai gali atlikti nuotekų valymo įrenginių ir sistemų specialistai, kurie žino, su kokiu dumblu geriausia testuoti naują įrenginį.

Paskutinis darbas, kuris yra daromas po patikrinimo – tai išvalytojo vandens išvedimo pasirinkimas. Juk išvalytas vanduo gali būti pervestas į melioracijos griovį, taip pat paliktas atsargai, o galbūt jūs norėsite tą vandenį sumaišyti su gruntu. Kadangi variantų yra gana daug, tai reikia patikrinti, kaip nuotekų valymo įrenginiai veiks, jeigu vanduo bus nukreiptas viena arba kita linkme.

Nepamirškite, kad vieną kartą įmontavus nuotekų valymo sistemą dar nereiškia, kad jos nereikės niekada patikrinti ir prižiūrėti. Kartais reikia daryti periodinius patikrinimus ir įsitikinti, ar jūsų nuotekų valymo įrenginiai veikia puikiai. Jums į pagalbą gali atskubėti profesionalūs nuotekų valymo specialistai, kurie pažįsta šias sistemas ir gali sutartu laiku nebrangiai patikrinti jūsų sistemą bei pašalinti trikdžius ir kitas su nuotekų šalinimu ir valymu susijusias problemas, jeigu tokių atsiras.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla