Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Geriausias papildas norint pagražinti kūno formas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2014 m. sausio 12, Sekmadienis, 11:22

Laikraščiuose, per televizijos laidas, interneto portaluose kasdien matome dešimtis, jei tik ne šimtus atvirų, o dažnai ir gudriai “užkoduotų” ir paslėptų maisto papildų sportui, dietai, lieknėjimui reklamų.

Žymūs sportininkai, modeliai ar netgi treneriai mums bruka vieną ar kitą papildą lieknėjimui ar raumenų masei padidinti, pilvo presui išryškinti nesivargindami mus informuoti apie tai, kas iš tikrųjų lemia pasiseks mums pasiekti norimą rezultatą ar ne.

Visų pirma, labai svarbu turėti teisingą požiūrį ir suvokimą į tai, ką norime pasiekti. Mūsų kūnas, esamos formos yra rezultatas tokio gyvenimo, kokį mes gyvename ligi šiol ir tai “pasiekėme” per ne vienerius metus, tad tikriems pokyčiams reikia laiko ir valios įveikti save, įveikti savo silpnybes keistis jau dabar.

Visi žinome, kad negerai vartoti didelius kiekius cukraus, blogai jeigu mitybos pagrindą sudaro maistas, kurio pagrindas greitieji anglaivandeniai (balta duona, bulvės, įvairūs miltiniai patiekalai) ir kuris patekęs į mūsų kūną labai greitai virsta riebalinio audinio atsargomis. Visi tai žinome, bet kodėl kartojame tas pačias klaidas?

 Pasikartosiu, viskas priklauso nuo požiūrio ir blaivaus mąstymo. Žiūrėkite į maistą kaip į energijos šaltinį, kuris mums būtinas nuveikti dienos darbus, patirti daugybę naujų ir įdomių potyrių – džiaugtis gyvenimu. Deja, dauguma džiaugsmą suvokia per maisto prizmę. Atsisakykite menkaverčių pyragų, pigaus Amerikietišką kultūrą reprezentuojančio ir kito analogiško maisto ir pradėkite džiaugtis gyvenimu jau dabar!

Kitas gyvybiškai svarbus aspektas mūsų gyvenime – judėjimas. Tikriausiai dauguma iš mūsų susidūrė su situacija, kai su bėgant amžiui apsunkstame, aptingstame ir pradedame mažiau judėti, daugiau naudotis viešuoju transportu, automobiliu, nes tai paprasčiau ir greičiau.

Dažnas iš mūsų, norėdami atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų susigundome stebuklinga piliule, teigiančia, kad šie papildai sportui ar papildai lieknėjimui padės pasiekti norimą rezultatą per tikrai trumpą laiką ir be jokių papildomų pastangų. Taip nebūna..Tad bent kartą per savaitę pamirškite automobilį, pasidžiaukime mus supančia gamta ir žmonėmis, pasivaikščiokime parke, lipkime į kalnus, eikime pabėgioti..

Nepamirškite ir jėgos pratimų. Jėgos pratimai, nebūtinai atliekami sporto klubuose, nors tikrai rekomenduočiau atiduoti savo sveikatą į profsionalo rankas. Jėgos pratimai yra nuostabūs tuo, kad padeda sustiprinti ne tik raumenis, bet ir kitas gyvibiškai svarbias judamojo aparato dalis kaip raiščiai, sausgyslės ir netgi kaulus. Negana to, raumenys – tai ta aktyvi mūsų kūno masė, kuri beatodairiškai degina kurą (kalorijas) mums ne tik judant, bet ir sėdint ar gulint. Atlikdami jėgos pratimus ne tik tiesiogiai dailinate savo kūno formas, bet ir “užkuriate” tą galingą kalorijų deginimo mašiną.

Nepagailėkite šios kalorijas deginančios mašinos išlaikymui baltymais turtingos dietos, žemo glikeminio idekso angliavandenių vieno kito baltymų kokteilio ir tai visi papildai, ko jums iš tikrųjų reikia.

Tik nepamirškite, kad jūsų kūnas – jūsų tvirtovė, kurios sienų stiprumas priklauso nuo to, kaip jas saugote, kaip jomis rūpinatės kiekvieną dieną. 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla