Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Rūbai internetu kainuoja pigiau, o pirkėją pasiekia greitai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. gruodžio 21, Šeštadienis, 12:35

Apsipirkti dar niekada nebuvo taip patogu. Dabar rūbai internetu yra tiesiog nuostabi galimybė apsipirkti net labai užimtiems žmonėms. Internetinė prekyba veikia labai operatyviai, todėl užsakytą daiktą gausite tiesiog žaibiškai greitai, o atsiimsite Jums patogiausiu būdu ir patogiausioje vietoje. Lietuvos paštas jau senokai nėra vienintelis pasirinkimas norint gauti daiktą pirktą internetu. Visai neseniai į Lietuvos rinką įžengė naujas prekių siuntimo būdas paštomatai. Tiesa, yra paštomatai, kurie priklauso Lietuvos paštui, tačiau ši paslauga veikia be jokių eilių, trikdžių ar ribotų darbo valandų. Paštomatas siuntų įdėjimo ir išdavimo aparatas. Paštomatai įrengti visoje Lietuvoje. Juos galima rasti žmonėms puikiai pasiekiamose ir daugiausiai lankomose vietose. Jie dažniausiai statomi prie didelių prekybos centrų. Paštomatai yra bene pažangiausias siuntimo būdas. Tai ypač patogu siunčiant tiek mažą tiek ir didelį siuntinį. Galite siųsti laiško dydžio siuntinuką arba didelę dėžę. Beje, per paštomatus siųsti pigiau negu paštu, o atsiimti savo siuntinį labai paprasta, nes vos siuntiniui pasiekus Jūsų norimą paštomatą į Jūsų telefoną ateis sms žinutė su atsiėmimo kodu. Po darbo eidami apsipirkti į parduotuvę sustosite prie paštomato, įvesite gautą kodą ir atsiimsite siuntinį. Viskas paprasta! Beje, siuntinį iš paštomato išsiimsite bet kuriuo paros metu. Jokių eilių ar skubėjimo. Štai kodėl rūbai internetu pastaruoju metu taip išpopuliarėjo. Pirkti internetu galima bet ką. Tai gali būti ir pėdkelnės ir šiltas žieminis paltas.

 Dažnas žmogus neperka internetu dėl to, jog prieš gaunant prekę pirmiausia reikia susimokėti. Jie bijo, kad jų banko duomenys, prisijungimai ir slaptažodžiai taps prieinami kitiems. Dar kiti mano, kad perves pinigus ir prekės negaus. Dėl to jaudintis tikrai neverta. Internetinė prekyba yra griežtai kontroliuojama, todėl sukčiaujančios parduotuvės ilgai neveikia, nes yra uždaromos ir patraukiamos baudžiamojon atsakomybėn. Dėl visiškos ramybės galite paieškoti komentarų internete arba pagal skelbiamą individualios veiklos arba verslo liudijimo numerį pasiteirauti apie parduotuvės reputaciją paskambinę į mokesčių inspekciją. Jeigu ji neturės skundų, tuomet galite būti tikri, kad savo prekę tikrai gausite.

Užsisakę prekę internetu galite naudotis ir kurjerio paslaugomis, kuris pristatys Jums prekę tiesiai į namus, tuo pačiu už prekę sumokėsite kurjeriui grynaisiais pinigais. Tačiau reikia žinoti, kad už patogumą reikia mokėti. Kurjerio paslaugos yra gerokai brangesnės nei paprasto siuntimo paštu arba per paštomatą. Todėl geriausia pasikliauti įprastais siuntimo būdais, taip rūbai internetu Jums kainuos tikrai pigiau nei įprastose parduotuvėse. Pirkite internetu, nesvarbu ar tai pėdkelnės ar šiltas chalatas ar prabangus vakarinis rūbas. Internetnės parduotuvės ne tik suteiks nuolaidą, bet ir pasirūpins, kad prekė pasiektų pirkėją greitai ir prireikus dar kartą grįžtumėte į tą pačią internetinę parduotuvę.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla