Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Ar vairavimo mokykla paruošia vairuotoją iššūkiams kelyje? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. gruodžio 16, Pirmadienis, 14:34

Vairavimo mokykla – daugumai jaunimo įprastas gyvenimo etapas, kaip ir mokykla, universitetas ar kita veikla. Tikriausiai sunku įsivaizduoti šiuolaikinį jaunuolį, kuris nenorėtu turėti vairuotojo pažymėjimo, todėl kas metus tokio pobūdžio mokyklos susilaukia šimtų ir tūkstančių naujų veidų, norinčių jau už kelių mėnesių išriedėti į gatvę nuosavu automobiliu, pamiršusių senus dvokiančius troleibusus bei šaltį stotelėse. Šiais laikais jaunimui turėti vairuotojo pažymėjimą ne tik nauda, bet ir prestižo reikalas, konkuruojama ne tik vairavimo įgūdžiais, bet ir automobilio verte. Todėl toks verslas Lietuvoje tikrai nežlugs ir turės paklausą. 

Visi puikiai žinome, jog pasirinkimas, kur jaunuoliui ruoštis vairavimo egzaminams bent didžiuosiuose miestuose tikrai milžiniškas, o tarp konkuruojančių mokyklų pasiūlymai tikrai viliojantys tiek kainų skirtumų, tiek ir automobilių stoviu, galimybe pasirinkti automobilį, pamokų lankymo grafikais, pigesnėmis papildomomis pamokomis.

Taigi, ar tikrai jūsų pasirinkta vairavimo mokykla Vilniuje ar kitame mieste jus paruoš visiems iššūkiams kelyje? Visiems iššūkiams kelyje jūsų neparuoš niekas - čia asmeninis atsargumo, praktikos ir įgūdžių reikalas, tačiau vairavimo pamatus tikrai turėsite baigę bet kurią vairavimo mokyklą Lietuvoje. Situacija su vairavimo mokyklomis mūsų šalyje klientui labai palanki - jūs gaunate viską, ko jums gali prireikti sėkmingai išlaikyti teorinį ir praktinį egzaminą, bei esate gerai paruošti atsakingam vairavimui kelyje. Baziniame pakete jums yra siūlomos teorijos pamokos, kurios leis susipažinti ne tik su kelio ženklais, bet ir su automobilio „gyvybiškai svarbiomis“ detalėmis, o taip pat susipažinsite su nerašytomis vairavimo taisyklėmis, kurias greičiausiai pastebėsite jau pirmą kartą savarankiškai išvažiavę į gatves. Instruktoriai dažniausiai jums vaizdžiai nupasakos savo darbo patirtį, pajuokaus, bei leis įgauti supratimą apie visus svarbiausius vairavimo įgūdžius, o praktinio vairavimo mokytojai ne tik kantriai sudarys jums individualią vairavimo pamokų programą, bet ir noriai pasidalins patirtimi, keliomis parkavimo ar vairavimo gudrybėmis. Asmeniškai aš likau be galo patenkintas savo vairavimo mokykla, nors neskaičiau nei atsiliepimų, nei klausinėjau pažįstamų – dūriau aklai. O su kai kuriais mokyklos darbuotojais palaikau ryšius ir iki šiol. Taip jau yra, kad šiuo metu vairavimo mokyklų instruktoriai ir kolektyvas vertinamas gerokai geriau, nei visa egzaminuotojų komanda kartu sudėjus Regitroje, iš ko galiu spręsti, jog net renkantis pakankamai aklai savo vairavimo mokyklą, jūs gausite tai, ko tikitės, o lanksčios sąlygos leis nepatikus jūsų instruktoriaus metodams ar bendravimui jau kitą dieną jį pasikeisti kitu.

Išvada būtų tokia, jog galima sakyti, bet kuri vairavimo mokykla Lietuvoje jus puikiai paruoš iššūkiams kelyje, kitkas ateis su patirtimi - tereikia būti atsargiems, nepervertinti savo ir automobilio galimybių ir tuomet neteks avarijos metu keikti instruktorių, mokyklų ar blogo paruošimo. Viskas priklauso nuo jūsų noro ir požiūrio į šį reikalą. Taigi, jeigu jau nusprendėte turėti nuosavą automobilį, tiesiog pasirinkite jums arčiausiai esančią ir labiausiai patikusią mokyklą, ir po kelių mėnesių saugiai išriedėsite į gatvę su klevo lapu ir bazinėmis žiniomis, kurias pritaikysite praktikoje vairuodami savarankiškai.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla