Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Kodėl elektroninės cigaretės taip sparčiai populiarėja? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. spalio 14, Pirmadienis, 09:36
Galima nesunkiai pastebėti, kad elektroninės cigaretės pastaruoju metu sulaukia vis daugiau populiarumo. Kyla klausimas, kodėl taip yra? Atsakymas yra gana paprastas – elektroninės cigaretės turi tikrai nemažai privalumų lyginant su paprastomis cigaretėmis. Tuos privalumus galima ilgai vardinti, tačiau keli pagrindiniai jų yra tokie:
Elektroninės cigaretės yra sveikesnė alternatyva paprastoms cigaretėms. Taip yra todėl, kad nevyksta tos pačios cheminės reakcijos, kurios vyksta rūkant paprastas cigaretes. Vienintelis dalykas, kuris panašus, tai dūmų kiekis, tačiau jeigu norite, galite nusistatyti taip, kad dūmų būtų ir visai nedaug. Tai yra labai gerai, kadangi tokiu būdu kiekvienas vartotojas gali turėti savo norimą dūmą – nei didesnį, nei mažesnį. Tai taip pat reiškia, kad elektronines cigaretes turėsite galimybę rūkyti net ir tokiose vietose, kur tikrai nesugalvotumėte rūkyti paprastų cigarečių – jos nepaliks jokio blogo kvapo. Ne gana to, paskutiniai tyrimai parodė, kad prie elektroninių cigarečių nėra tokio didelio pripratimo, koks gali išsivystyti nuo paprastų cigarečių rūkymo.
Elektroninės cigaretės yra taip pat ir pigesnė alternatyva. Jeigu surūkote vieną pakelį per dieną, tuomet galimas daiktas, kad rūkant vidutiniškos kokybės cigaretes, per vieną mėnesį išleidžiate net 300 litų, o kai kuriais atvejais net ir daugiau. Faktas, kad jeigu iškeisite tokias cigaretes į elektronines, tuomet turėsite galimybę sutaupyti labai nemenką sumą. Pavyzdžiui, pirmą mėnesį jums gali kainuoti panašiai kaip ir rūkant paprastas cigaretes, kadangi greičiausiai reikės nusipirkti elektroninių cigarečių komplektą, kuris paprastai kainuoja iki dviejų šimtų litų, tačiau vėliau, kuomet jau nebereikės pirkti naujo komplekto, jūs galėsite sutaupyti net apie du šimtus litų per mėnesį, kadangi vietoj to, kad pirktumėte naujus pakelius, jums tereikės nusipirkti naujų filtrų ir skysčių, kurie pagardintų jūsų elektroninės cigaretės skonį.
Tai yra dar vienas privalumas – skonių įvairovė yra iš tiesų įspūdinga. Galite rasti praktiškai visų populiarių vaisių skonių, kito maisto, taip pat net cigarų skonį. Taigi, dabar norint su draugais parūkyti prabangų cigarą, visai nebūtina bus jį pirkti, kadangi tokį pat įspūdingą skonį jums suteiks ir paprastos elektroninės cigaretės su e-skysčiu, kuris duoda cigaro skonį.
Taip pat elektroninės cigaretės yra populiarios ir dėl to, kad yra nemažai gerų elektroninių parduotuvių, nuolat siūlančių akcijas ir siunčiančių elektronines cigaretes jums tiesiai į namus. Dėl tokio patogumo ir elektroninių cigarečių pigumo, vis daugiau žmonių nori jas išbandyti.
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
OBGY SUGAR LAND  - KodÄ—l elektroninÄ—s cigaretÄ—s taip sparčiai pop   |2019-03-24 00:55:42
{I am always browsing online for posts that can assist me.
Thanks!

https://www.yelp.com/biz/sadia-durrani-
md-gynecologist-obstetrician-obgyn-near-sugarland- sugar-land
| https://www.healthgrades.com  - KodÄ—l elektroninÄ—s cigaretÄ—s taip sparčiai pop   |2019-03-21 00:16:12
{You got a very good website, Sword lily I noticed it through
yahoo.

{https://www.doximity.com/pub/sadia-durr ani-md
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla