Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Moderni dažymo įranga apdirbimo darbams PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. rugsėjo 22, Sekmadienis, 11:43

 

Daugelis žmonių, kurie dirba apdirbimo srityje dar nėra susipažinę su nauja technologija, leisiančia jiems kur kas paprasčiau atlikti visus reikalingus darbus. Dažymo įranga juk nuolat keičiasi ir modernėja, tad žmonėms, kurie nori būti profesionaliais dažytojais ar metalo apdirbėjais labai svarbu žinoti visas naujienas ir mokėti pasinaudoti jomis. Miltelinis dažymas yra viena iš pažangiausių šiuo metu egzistuojančių technologijų, tad papasakosime apie ją šiek tiek plačiau.

Nuo ko reikia pradėti

Paruošimas ir produkto džiovinimas – pati pirma stadija. Labai svarbu, kad gaminys būtų tinkamai paruoštas darbui su dažymo įranga, kadangi kitokiu atveju rezultatas gali būti ne visai toks geras, kokio norėtumėte tikėtis. Taigi, norint sėkmingai paruošti tą gaminį, reikia pradėti nuo cheminio arba mechaninio visų rūdžių nuvalymo nuo paviršiaus, o jeigu yra susikaupę jau ir kitokių oksidacijos atliekų, tuomet reikia nepamiršti nuvalyti ir jų. Kadangi miltelinis dažymas gali būti pritaikytas labai skirtingoms medžiagoms, o ne tik metalui arba medienai, tai kiekvienas medžiagos gaminys turėtų būti visiškai skirtingai paruošiamas – pavyzdžiui, jeigu jums reikia paruošti plieną, tai jį greičiausiai reikės fosfatuoti.

Kaip veikia pati dažymo sistema

Elektrostatinė dažymo įranga yra sudaryta iš keturių pagrindinių dalių, kurios yra naudojamos norint nudažyti jūsų pasirinktą gaminį. Šios dalys yra:

 

  • Rezervuaras – iš jo milteliai patenka tiesiai į purkštuvą
  • Dažų tiekimo siurbliukas – iš jo galima gauti reikiamą dažų srautą
  • Modulis (elektrostatinis) – galima reguliuoti miltelių srautą ir greitį
  • Purkštuvas ir atliekų surinktuvas – iš jo purškiami milteliai, o atliekų surinktuvas surenka nereikalingas medžiagas nuo paviršiaus

 

Jeigu ant ruošinio nenusėda nedidelis kiekis miltelių, tuomet nėra jokios problemos – šiuos miltelius galima tiesiog labai paprastai surinkti siurbliuku ir tuomet nusodinti ant filtro ir panaudoti iš naujo. Vėliau, kuomet jau tai bus atlikta pilnai su dažymo įranga, bus galima paruoštą gaminį dėti į krosnį, kur jis turės būti kaitinamas gana aukštoje temperatūroje. Vėliau, kuomet jau gaminiai yra paruošti ir atšaldyti, juos galima pradėti saugiai transportuoti. Pagrindinė transporto sistema yra konvejeriai, kuriais galima labai greitai pervežti padažytus gaminius. Taigi, tokia nauja ir moderni dažymo sistema veikia gana paprastai ir brangiai nekainuoja, tačiau suteikia iš tiesų įspūdingų rezultatų, kurie tikrai gali suteikti daug komforto kiekvienam specialistui, dirbančiam apdirbimo srityje.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla