Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Darau pats: interneto svetainės kūrimas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. rugsėjo 18, Trečiadienis, 18:47

 

Jeigu tiesiog domitės interneto svetainių kūrimu arba jau turite šiek tiek patirties ir nusprendėte susikurti internetinę svetainę patys, pirmiausia turite žinoti, kad interneto svetainę sukurti nėra lengva. Interneto svetainės kūrimas – ilgas ir sudėtingas procesas. Turite turėti daug žinių ir dar daugiau laiko. Kad ir kaip gerai išmanytumėte šį darbą, Jums vis tiek negalėsite atlikti visų darbų iki galo pats vienas. Reikia suprasti, kad negalite geriausiai išmanyti visų interneto svetainės kūrimo procesų, todėl darbus teks dalytis su kitais žmonėmis, savo srities profesionalais ir nuolat domėtis naujovėmis ir taikyti jas savo darbe.

Prieš pradėdami kurti interneto svetainę turite galvoje susikurti visą tinklapio koncepciją, turite nubrėžti „rėmus“, pagal kuriuos turėsite dirbti, kad nenukryptumėte nuo savo pirminės tinklapio koncepcijos. Pradėję gilintis į interneto svetainės kūrimą ir susidūrę su techniniais dalykais neišvengiamai susidursite su dizainu. Pirmiausia turėsite sumaketuoti išvaizdą tam, kad susidarytumėte vizualų vaizdą kaip atrodys svetainė.

Kad interneto svetainė būtų funkcionali reikia ją suprogramuoti. Puslapis turi būti funkcionalus, o ne tik vizualiai patraukli. Būtent programavimas yra bene sudėtingiausias procesas kai minimas interneto svetainės kūrimas. Čia reikia daug žinių ir patirties. Ir ne kiekvienas žmogus gali išmokti programuoti, programavimui reikalingi ypatingi gabumai, kurių įgyti kartais neįmanoma. O prie didesnių ir rimtesnių svetainių kartais dirba net keli programuotojai, kurie dalijasi žiniomis, pasiskirsto darbus, todėl svetainė išvysta dienos šviesą greičiau, o darbai kelių konkrečių sričių specialistų atliekami kokybiškiau.

Dizainas ir programavimas – dvi pagrindinės interneto svetainės kūrimo dalys. Tai labai sudėtingi procesai, o gerai išmanyti juos abu – beveik neįmanoma, todėl jeigu nusprendėte kurti interneto svetainę pats atliksite vieną darbo dalį, o kitą  patikėsite kolegai dizaineriui ar programuotojui.

Šiek tiek daugiau apie dizainą. Prisiminkite, kad kiekvienai svetainei kuriamas skirtingas dizainas, nes puslapio paskirtis yra unikali. Pavyzdžiui, informacinei svetainei reikalingas minimalistinis dizainas, nes vartotojas koncentruojasi į jame pateikiamas naujienas. O interneto svetainė skirta produkto pristatymui turi pilnai atspindėti tą produktą, ji turi būti efektinga, todėl ir dizainas turi būti atitinkamas. Taip pat vertėtų pasidomėti spalvų derinimu. Atkreipkite dėmesį į tekstus. Jie turi būti aiškūs, tvarkinti, taisyklingi gramatiškai ir kalbos kultūros atživilgiu.  Interneto svetainės kūrimas – ilgas, sudėtingas ir daug žinių ir patiries reikalajantis pocesas.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla