Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Tarptautinėje veislinių gyvūnų parodoje – Lietuvos veislininkystės pasiekimai PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugsėjo 07, Šeštadienis, 10:51

Rugsėjo mėnesio 13-14 dienomis Panevėžio r. Algirdiškyje, (netoli Gustonių gyvenvietės) UAB „Panevėžio veislininkystė“ parodų bazėje įvyks „Tarptautinė veislinių gyvūnų paroda 2013“.

Tokios gyvūnų parodos šioje vietoje jau tapo tradicija. Parodoje veislininkyste užsiimančios ir veislinių gyvūnų augintojus vienijančios asociacijos pristatys geriausius veislinius gyvulius - pieninius ir mėsinius galvijus, žirgus, avis, ožkas, triušius, paukščius, kailinius žvėrelius, žuvis. Vyks parodomieji pieninių ir mėsinių veislių galvijų, avių ir ožkų, triušių ir kitų kailinių žvėrelių veislių pristatymai ir vertinimai.


Taip pat parodos svečių ir dalyvių laukia Lietuvos sunkiųjų arklių veislės pripažinimo 50 - čio progai skirta konferencija ir Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacijos 20 - čio šventė. Parodos metu vyks forumas „Sėkminga galvijininkystės formulė“, parodomosios programos, seminarai.


Lankytojus džiugins parodomasis karietos važiavimas, šunų parodomosios programos. Parodą papuoš netradiciniai gyvūnai – egzotiškosios alpakos. Taip pat vyks sraigių lenktynės, kokursai ir varžybos mažiausiems parodos lankytojams.  Bus galima paganyti akis į jaunimo rankomis nupintus rudens gėrybių kilimus, kuriuos dovanos profesinių mokyklų mokiniai. Parodos lankytojai ir svečiai galės susipažinti su žemės ūkio sektoriui ir gyvulininkystei skirtos produkcijos naujovėmis: žemės ūkio ir pašarų ruošimo technika, veterinariniais preparatais, ūkio reikmenimis ir pan.

Daugiau informacijos: www.zur.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla