Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pigiausi skrydiai į Londoną ir kitus Europos miestus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. rugpjūčio 20, Antradienis, 20:31
 
Pigiausi skrydžiai kainuoja mažiau nei autobuso bilietai nuo Vilniaus iki Klaipėdos, o viešbučių pasiūlymai užsienyje ne ką prastesni, o dažnai net ir geresni, nei Lietuvos kurortuose, tad išvykti pailsėti į svečias šalis galima pigiau nei pailsėti prie Baltijos jūros, be to, pietuose mažiau lietaus, tad baimintis dėl blogo oro nebus jokio reikalo. Nors skrendančių į emigrantų pilnus regionus ir netrūksta, tačiau pigiausi skrydžiai kartais vykdomi ir čia. Tai dar vienas puikus būdas sutaupyti savo atostogų metu, nes bene kiekvienas savo pažįstamų rate turi emigravusiųjų. Viena populiariausių krypčių – Londonas. Vertėtų paminėti ir tai, kad Londone galima nesunkiai rasti nebrangų motelį ar kitą nakvynės vietą, jei pažintys ne tokios stiprios. Be abejo, vietiniai gyventojai gali greičiau ir lengviau rasti tokias vietas, tad tai būtų tiesiog puiki pagalba Jums ir Jūsų piniginei.

Nauji įspūdžiai 

Dar vienas privalumas, kurį suteikia pigiausi skrydžiai – galimybė pažinti tuos miestus, į kuriuos keliauti bent artimiausiu metu nesiruošėte ar net nesvajojote. Pavyzdžiui, ieškodami puikios vietos atostogoms pietų kurortuose netikėtai pamatote pigius skrydžius į Skandinavijos šalis – tai puiki galimybė vietoj šilto ir tingaus padrybsojimo paplūdimyje aplankyti aukšto pragyvenimo lygio šalis. Be to, apsilankymas ne ten kur planavote reiškia daugiau nuotykių ir spontaniškumo, kuris gali visą kelionę apversti aukštyn kojomis – o tai puikūs prisiminimai visam gyvenimui. Tačiau rekomenduojame prieš tokius savo poelgius viską aptarti su savo bendrakeleiviais ir šeimos nariais – tokios alternatyvos jiems gali būti nepriimtinos ir nustebintų nebūtinai maloniai. Vis tik daugumos nuomonė turėtų būti išklausyta ir atsižvelgiama į visus kitus pasiūlymus. Be to, sprendžiant bendrai Londonas gali tapti kelione į Tailandą, o net ir pigiausi skrydžiai į Oslą iškeisti į ramų kruizą po Baltijos jūrą.

Pigiausias bagažas 

Dar vienas dalykas, kurį reikėtų žinoti ruošiantis į pigių kelionių avantiūras – pigiausi skrydžiai įprastai leidžia su savimi gabenti tik rankinį bagažą, tad jei kelionei ruošiatės prisikrauti pilną lagaminą ar manote ir žinote, kad Londonas yra puiki vieta apsipirkti, teks mąstyti kaip nors kitaip ir kelionei rinktis arba ne pigiausius skrydžius, arba grįžimui bilietus į lėktuvą keisti bilietais autobusu. Dar vienas variantas, kurį jau pamėgo kai kurie lietuvaičiai – skristi lėktuvu, o daiktus siųsti per įvairias kurjerių tarnybas ar tiesiog per mikroautobusų vairuotojus. Kaip bebūtų – taupus lietuvis visada ras geriausią ir pigiausią būdą savo atostogas paversti ilgai nepamirštamomis ir vertomis kaimyno pavydo gaidelės.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla