Video registratoriai iš Carcam Spausdinti
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2013 m. rugpjūčio 14, Trečiadienis, 09:40

Video registratoriai automobiliuose atsiranda kiekvieną dieną. Vieni juos perka dėl to, kad užtikrinti savo galimybes įrodyti tiesą eismo įvykio metu, kiti, tikėdamiesi užfiksuoti kurioziškų vaizdų, dr kitiems tai būdas aptikti automobilio vagis ar kitur nusikaltimus. Be to, video registratoriai gali braižyti kelionės maršrutą, kurį vėliau galima peržiūrėti kompiuteryje, turinčiame specialią (dažniausiai pridedama prie video registratoriaus) programinę įrangą. Tai aktualu jei bandote naują maršrutą, kurį vėliau norite parodyti savo draugams, kolegoms. Taip pat, pagal palydovą užfiksuojama tiksli vieta bei data su laiku, kur nufilmuotas vaizdelis, tad visada galėsite įrodyti, kur ir kada nutiko koks nors įvykis, tad turėsite pranašumą net jei kas bandys viską klastoti ir pakreipinėti kita linkme.

Kaip jau supratote, video registratoriai gali būti pritaikomi labai įvairiose situacijose, tai žino ir internetinė video registratorių parduotuvė Carcam, todėl jos pasiūloje – nuo pačių pigiausių iki modernių ir funkcionalių video registratorių, kurie atitiks daugelio vairuotojų lūkesčius. Čia rasite tiek pačių pigiausių registratorių, tiek ir funkcionalesnių.

Video registratoriai už mažiausią kainą dažniausiai įsigiję pradedantieji jų naudotojai. Tai tikrai nėra blogai, net gi atvirkščiai – tai labai gera mintis, mat nebus gaila jei prietaisas nepatenkins lūkesčių ar vėliau pasikeis norai. Tačiau reikia suprasti, kad kuo pigesnis prietaisas, tuo jo funkcionalumas mažesnis, o ir vaizdo kokybė prastesnė, tad jei tikitės aukščiausios kokybės – pigiausi video registratoriai Jums netinka, teks rinktis kokybiškesnius ir brangesnius prietaisus.

Vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į patį prietaisą, bet ir jo tvirtinimo sistemą. Nors dažniausiai visi video registratoriai yra tvirtinami prie lango nenaudojant nei varžtų, nei klijų, tačiau vis dar pasitaiko ir tokių prietaisų, kurie montuojami gana primityviomis ir nepatogiomis sistemomis, tai riboja Jūsų galimybę nuimti ir uždėti registratorių greitai ir lengvai, esant poreikiui keisti jo vietą. Tai aktualu jei turite ne vieną automobilį ar dėl saugumo ilgesniam laikui palikdami savo transporto priemonę norite nuimti registratorių.

Dažniausiai apie video registratorius nepasidomėję asmenys suklysta rinkdamiesi įrenginį neatkreipdami dėmesio į filmavimo skiriamąją gebą (rezoliuciją). Tai vienas svarbesnių (tačiau tikrai ne vienintelis svarbus) parametrų. Kuo skiriamoji geba didesnė, tuo kokybiškesnis bei smulkesnis vaizdas bus matomas, tai yra, pro akis nepraslys nė menkiausios smulkmenos, kas labai aktualu esant eismo įvykiui ar kitam nesusipratimui.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI