Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Netradiciniai būdai meilei atgaivinti PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugpjūčio 11, Sekmadienis, 08:29
Tradiciniai būdai nepadeda sustiprinti pašlijusių santykių su mylimu žmogumi? Būkite netradiciški ir išbandykite kitokius variantus.
Santykių grožis slypi ne romantiškose vakarienėse ar dovanose, todėl tradiciniai patarimai retai padeda išspręsti santykių problemas. „Tradiciniai patarimai dažnai yra labai vienpusiški ir kategoriški, - sako Paulas Kokemeyeris, šeimos terapeutas iš Niujorko. – Santykiai yra dinamiški ir labai skirtingi, tokie turėtų būti ir santykių patarimai.“

· Meilė neturi būti besąlygiška


Besąlygiška meilė – gražiai skamba dainose, bet tik ne tikrame gyvenime. „Tam tikros ribos santykiuose užtikrina, kad partneriai neskaudintų vienas kito ir stengtųsi dėl santykių. Jei meilėje nebūtų jokių sąlygų, partneriai tikėtųsi atleidimo už bet kokį savo poelgį“, - sako P. Kokemeyeris.

· Jis ar ji privalo būti tas vienintelis arba ta vienintelė


„Nėra taip, kad yra tik vienas žmogus pasaulyje, kuris mums tinka, todėl negaiškite laiko svarstydami, ar partneris yra tas vienintelis, - pataria šeimos terapeutas. – Visi žmonės turi privalumų ir trūkumų, tad tėra tik vienas klausimas: ar jūs galite su jais susitaikyti? Jei galite, vadinasi, sutikote tą vienintelį.“

· Nebijokite stengtis dėl santykių labiau nei jūsų partneris
 


Pasak P. Kokemeyerio, tradiciškai manoma, kad partneriai turi stengtis dėl santykių vienodai, bet iš tiesų kiekvieno partnerio indėlis priklauso nuo kiekvienos situacijos. „Kartais vienam partneriui tenka pasistengti labiau“, - sako šeimos terapeutas.

· Nebijokite lovoje būti šiek tiek savanaudiški


JAV mokslininkų tyrimai rodo, kad šie tiek savanaudiškumo lovoje padeda partneriams gyventi pilnavertiškesnį seksualinį gyvenimą. Moterys yra linkusios nutylėti apie savo tikruosius troškimus, nes nenori pasirodyti savanaudiškos, bet toks nenuoširdumas lemia, kad jos yra daug labiau nepatenkintos seksualiniu gyvenimu nei vyrai.

· Nepulkite spręsti visų santykių problemų


Tradiciškai manoma, kad apie visas santykių problemas reikia kalbėtis, bet P. Kokemeyeris teigia, kad yra dalykų, kuriuos reikia tiesiog... pamiršti. „Pykstatės dėl netvarkingai sudėtų drabužių, neišplautų indų ar kitų smulkmenų? Jei galite pripažinti, kad jūsų pykčio priežastis tėra smulkmena, vadinasi, geriau ją pamiršti. Santykiai bus daug tvirtesni, jei nustosite rūpintis niekniekiais“, - pataria šeimos terapeutas.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla