Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Dietos, kurios tikrai nėra veiksmingos PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugpjūčio 07, Trečiadienis, 11:51
Nors žodis „dieta“ reiškia sveiką mitybos režimą, daugeliui jis asocijuojasi su įvairiais mitybos būdais, leidžiančiais greitai numesti antsvorį. Tačiau dietologai perspėja – stebuklingo būdo nėra ir įrodo, kad trys populiarios dietos nėra veiksmingos bei atsako į klausimą kodėl.
· „17 dienų dieta“

Dietos apibūdinimas: ši dieta siūlo keisti mitybos įpročius kas 17 dienų ir skaičiuoti, kad suvartojamų kalorijų skaičius neviršytų 1500 kalorijų per dieną. Ši dieta patraukli daugeliui, nes savaitgaliais leidžia valgyti į valias saldumynų.

Kodėl ši dieta nėra veiksminga?

Nėra tokio mitybos režimo, kurio pakaktų laikytis tik trumpą laiko tarpą, o rezultatai būtų ilgalaikiai. Kalorijų skaičiavimas visiems gerai žinomas būdas riboti porcijas. O leidimas smaližiauti savaitgaliais, tėra bandymas riboti suvalgomų saldumynų kiekį: penkių dienų pertraukos užtikrina, kad smaližiavimas netaps kasdieniniu įpročiu. Iš tiesų mūsų organizmas nežino, kada savaitgalis, o kada – ne, tad saldumynus iš tiesų galima vartoti nors ir kiekvieną dieną, bet reikia atsižvelgti į porcijos dydį ir suvartojamo cukraus kiekį per dieną.

· „Kopūstų sriubos dieta“

Dietos apibūdinimas: viena populiariausių dietų, žadanti sutirpdyti 5 kilogramus per savaitę, reikalauja visą savaitę kiekvieną dieną valgyti kopūstų sriubos, o visas kitas dienos maistas turi būti sudarytas iš mažai kaloringų maisto produktų – vaisių ir daržovių.
 

Kodėl ši dieta nėra veiksminga?


Ši dieta padeda atsikratyti beveik 5 kilogramų per savaitę, nes paprasčiausiai sukelia... viduriavimą. Viduriavimas sukelia skysčių netekimą, todėl svoris mažėja, bet tai nereiškia, kad ištirpo riebalai. Taip pat kopūstai, vaisiai ir daržovės bei mažas kalorijų kiekis sukels silpnumą, pykinimą, pilvo pūtimą ir skrandžio sutrikimus.

· „HCG dieta“

Dietos apibūdinimas: intensyvi 40 dienų dieta, leidžianti per dieną suvartoti vos 500 kalorijų, kurias turi sudaryti vaisiai ir daržovės, 100 gramų baltymų ir HCG, chorioninio gonadotropino, peptidinio hormono, kurį gamina nėščių moterų organizmas.

Kodėl ši dieta nėra veiksminga?

HCG hormonas sukuria nėščiai moteriai būdingus negalavimus: pykinimą ir silpnumą, kuris sumažina norą valgyti. 500 kalorijų – yra per mažas kiekis kalorijų suaugusiam žmogui. Tiek kalorijų niekaip negali užtikrinti, kad gautumėte pakankamai reikalingų maistinių medžiagų. „HCG“ dieta yra pavojinga sveikatai: silpnina organizmą, sukelia įvairius negalavimus ir ligas.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla