Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Santykiai tarp kolegų: kaip elgtis per neformalius darbo pietus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. rugpjūčio 05, Pirmadienis, 08:47
Formalūs pietūs jūsų darbe gali būti arba nuostabūs, arba siaubingi. Paprastai variacijų daugiau nebūna. Pietums reikia šiek tiek pasiruošti ir įsidėmėti svarbiausias taisykles.
Svarbu pasiruošimas

Turite žinoti, jei pietūs ar vakarienė bus teminė, darbdavys iš jūsų ir jūsų elgesio tikėsis kai kurių dalykų. Tad jokiu būdu nepatartina naktį prieš lankytis audringame vakarėlyje.

Elgesio taisyklės

Gali pasirodyti, jog formalūs pietūs yra gana varžantis ir apribojantis dalykas, bet, nereikia pamiršti, jog jūs esate darbe, o ne draugų susibūrime. Tad pasitaupykite aptemptą suknelę ir tostus ar raginimus išgerti paprastam vakarėliui draugų būryje.

Apsirengimo kodas


Tinkamiausias pasirinkimas – klasikinis kostiumas, klasikinė suknelė ar teisingai ir protingai suderinta kasdienė darbo apranga. Galima šiek tiek daugiau improvizuoti, nei būnant vien tik ofise. Užsidėję įdomesnės spalvos marškinius parodysite, jog nesate nuobodi tradicinė asmenybė.
 

Nevartokite pernelyg daug alkoholio.


Tai bene pati svarbiausia taisyklė – neprisigerkite. Net jei gėrimų pridėta daug, bet kiti geria nedaug, negerkite ir jūs.

Jokių šnibždėjimųsi

Tai taip pat labai svarbu. Kadangi tai laisvesnio pobūdžio pietūs, daugiau galima ir bendrauti. Tačiau į pokalbius įtraukite ir daugiau žmonių, nesišnibždėkite kelių kolegų, su kuriais geriausiai sutariate, tarpe.

Įsijunkite


Jei neformaliems pietums ar vakarienei, ar darbo vakarėliui yra sugalvota tema, tokia kaip rengtis kazino stiliaus suknelėmis, taip ir darykite. Jums nebūtina tapti bendradarbių vakarėlio dvasia, bet reikia palaikyti bendrą gerą atmosferą.

Kalbėkitės


Formalūs ar ne visai formalūs pietūs jums „pateikia“ tik tam tikrą ribotą ratą žmonių, su kuriais galite bendrauti, kalbėtis. Jei pastebėjote, kad koks kolega jaučiasi vienišas, pakvieskite jį su jumis pasikalbėti – tai bus priimta kaip puikus jūsų gestas ir uždėtas pliusas.

Nepadlaižiaukite


Jei jūs rodote pastangas bendraudami su aplinkiniais, kolegomis, tai dar nereiškia, kad jūs turite visą laiką būti prilipę prie savo boso. Yra skirtumas tarp buvimo geroje kompanijoje, nuotaikos palaikymo ir padlaižiavimo. Tad būkite tiesiog draugiškas, atsipalaidavęs, ir nesistenkite įstumti į kampą savo viršininko, sakydami, kaip jums patinka jūsų darbas arba, pavyzdžiui, kaip jūs jo nekenčiate.

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla