Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Maisto produktai gražesniam ir greitesniam įdegiui PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. gegužės 12, Sekmadienis, 09:43

 

Termometro stulpeliai kyla, karšta, o labiau išsinuoginti ir pasaulį šiurpinti savo akinamai balta oda tikriausiai nesinori, ar ne?

 

Įdomu tai, kad teisingai pasireguliavus maisto produktus įdegsite ir greičiau, ir lygiau. Tad pasižiūrėkim, ką reikia įsikrauti lėkštėn, kad galėtumėm džiaugtis žaviai ir natūraliai bronzine oda.


Taip vitaminams A ir E!


Mokykloje per biologijos pamokas jums tikrai pasakojo apie pigmentą melaniną, kuris ir suteikia mūsų odai spalvą. Jo susidarymui įtakos turi cheminės medžiagos bei ultravioletiniai saulės spinduliai. Paprastai kalbant, įdegis yra melanino pagausėjimas. Jeigu norite, kad melaninas gamintųsi greičiau, tai jums reikės vartoti daugiau vitaminų A ir E. Vitamino A gausu morkose, arbūzuose, špinatuose, salotų lapuose, žuvų kepenėlėse, alyvų aliejuje - šiaip visai neblogas salotų receptas gaunasi, ar ne? Vitamino E atsargas papildysite valgant pomidorus, pistacijas, žemės riešutus, mėsą, pieno produktus. Pastarasis vitaminas svarbus ne tik įdegiui, bet ir bendrai odos būklei, jis neleidžia odai suglebti ir sausėti, o tai taip pat svarbu deginantis.

Visą šį produktų rinkinuką reikėtų aktyviau vartoti apie savaitę, tuomet jau matysis rezultatai. Degintis, žinoma, irgi reikia! Tik tuomet nereikės saulėje tūnoti taip ilgai, o ir įdegis bus lygesnis bei sodresnis.

Ne vitaminui C!


Visą žiemą visi įkyriai kartojo, kad reikia daugiau vitamino C. Vasarą jo kiekį reiktų apriboti, kadangi jis melanino gamybą lėtina. Jeigu labai norisi citrusinių vaisių sulčių, tai jas praskieskite vandeniu, vienas apelsinas per dieną didelės įtakos neturės, tačiau, jeigu norite gražiai įdegti, tai kimšti kilogramais tikrai nereiktų, ribokite ir petražoles bei pipirnes, būtent šiose prieskoninėse žolėse vitamino C yra gausiausiai.
Nepamirškime apsaugos!

Tikriausiai nereikia papildomai aiškinti, kokia svarbi tinkama odos apsauga, naudokite apsauginius kremus ar purškalus. Jeigu norisi išbandyti kažką natūralesnio, tai prsiminkite, kad mandarinų aliejus odą apsaugo nuo nudegimų - kelis jo lašus įlašinkite į vandenį ir jį gurkšnokite, kol mėgaujatės saulės voniomis.

 

Eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla