Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Apie kvepalus... Kaip išsirinkti, saugoti ir kvėpintis PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 30, Antradienis, 09:56

Tiek moterims, tiek ir vyrams, matyt, yra tekę net atsisukti pajutus nuostabiai (arba ženkliai pernelyg) kvepiantį žmogų. Tad kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus? Ką daryti, kad kvapas išliktų visą dieną? Kokie kvepalai labiausiai traukia vyrus?
Tikriausiai žinote, kad kvepalus geriausia purkšti vietose, kur lengva užčiuopti pulsą? Mūsų kūno temperatūra tose vietose yra kiek aukštesnė, o šiluma padeda labiau sklisti kvapui. Kai pasikvėpinate, tai leiskite kvepalams susigerti į odą, netrinkite.


Kvepalus laikykite tamsioje, vėsioje vietoje. Jeigu laikote ant naktinio stalelio, tai geriau palikite juos dėžutėje - juk ir šios paprastai būna gražios. Kai kurie specialistai kvepalus pataria laikyti šaldytuve. Jeigu po kurio laiko pradeda jausti alkoholio kvapą, tai tokius kvepalus jau išmeskite ir daugiau nebepirkite.


Kvepalų skirtumai

Visus parfumerijos gaminius skirsto į kategorijas pagal tai, koks kvapiųjų medžiagų procentas juose yra. Mes paprastai kvepalais neteisingai vadiname parfumuotą arba tualetinį vandenį.

Eau de Cologne (EdC/ EDC) - odekolonas, citrusų kvapo, 2-6% kvapiųjų medžiagų.
Eau de Toilette (EdT/ EDT) - tualetinis vanduo, 5-15% (dažniausiai 10%) kavpiųjų medžiagų.
Eau de Parfum (EdP/ EDP), Parfum de Toilette (PdT/PDT) - parfumuotas vanduo, 10-20% (dažniausiai 15%) kvapiųjų medžiagų.
Extrait - kvepalai, 15-40% (dažniausiai 20%) kvapiųjų medžiagų.

Ieškome savo kvapo


Parfumerijos parduotuvėje apsilankykite vidurdienį, būtent tada jūsų uoslė yra aštriausia. Jeigu rūkote, tai stenkitės kelias valandas iki kvepalų paieškos nerūkyti, tai taip pat padės jūsų uoslei.

Su savimi turėkite saują kavos pupelių - pauosčius kelis kvepalų variantus pauostykite kavos pupeles, jos padės atsigauti jūsų uoslei. Beje, geresnėse užsienio parduotuvėse kavos pupelių pasiūlo pardavėjos, Lietuvoje dar neteko to matyti, tačiau tai tikrai veikia!
 
Jeigu renkatės tarp poros kvapų, tai papukškite ant popieriaus juostelių ir neškitės namo arba į parduotuvę užeikite kitą dieną. Jeigu vienas kvapas jums patinka, bet nesate tikra, tai pasikvėpinkite parduotuvėje ir kelias valandas pavaikštinėkite, įsitikinkite, kad kvapas jūsų neerzina, pati jį turėtumėte justi vos vos.Vyrai vertina moteris pagal kvepalus


Tyrimas parodė, kad vyrai mano, jog moteris sveria vidutiniškai 5 kg mažiau, jeigu ji pasikvėpinusi aštrokais, prieskoniais ir muskusu dvelkiančiais kvepalais.

Vanilė, citrusiniai vaisiai, saldokas gėlių kvapas vyrams sukuria įspūdį, kad moteris yra vidutiniškai 6 metais jaunesnė.

Kvapai stimuliuoja


Ekspertai teigia, kad citrusinių vaisių kvapą prabudina, suteikia jėgų. Levandos ramina. Cinamonas ir vanilė padidina seksualinį potraukį. Sausmedžio žiedų kvapas stimuliuoja smegenų aktyvą ir padeda lengviau susikaupti ir mokytis.

Svarbu nepersistengti


Visoms kartais pasitaiko prisikvėpinti pernelyg smarkiai. Jeigu ruošiatės kažkur išeiti ir namuose yra daugiau žmonių, tai paklauskite jų, ar nepersistengėte, kartais priprantame prie savo kvepalų ir nelabai jaučiame ribos.

Jeigu tikrai prisikvėpinote smarkiai, tai padės alkoholis - gabaliuką vatos sudrėkinkite stipresniame alkoholyje (degtinė puikiai tinka) ir švelniai patapšnokite toje vietoje, kur purškėte kvepalus. Jeigu norite visiškai pašalinti kvapą (taip dažnai būna besilaukiant vaikučio, net ir nuo mėgiamų kvepalų gali imti pykinti), tai rankšluosčio kampą sudrėkinkite ir išmuiluokite, juo patrinkite tas vietas, kur yra kvepalų ir nuplaukite muilo likučius.

Saugome etiketes


Šis patarimas tinka ne tik kvepalams, bet ir kitoms kosmetikos priemonėms, kurias kasdien nešiojatės rankinėje ar kosmetinėje. Neretai net ir ne pačių pigiausių produktų etiketės nusitrina, jie tuomet atrodo negražiai... Žinoma, tai smulkmena, bet jums tai nepatinka, tai užrašus ir etiketes padenkite vienu sluoksniu permatomo nagų lako.

 

Eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla