Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Vitalija Katunskytė atvirai: sūnus nusprendė baigti gyvenimą kilpoje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 12, Antradienis, 12:10
Dainininkė Vitalija Katunskytė pirmą kartą prisipažino, kad per visą gyvenimą jos niekuomet nebuvo apvylusi intuicija. Stiprios nuojautos veikimą pajuto ir aplinkiniai.
„Gyvenimas yra gyvenimas ir žmogui duota galimybė judėti kartais priverčia jį atsidurti ne pačiose geriausiose situacijose“ , – pasakos Vitalija, prisimindama kraupią avariją, kurį įvyko Vokietijoje ir kurią moteris nujautė dar besikraudama lagaminą. Būsimos kelionės ženklai rodė, kad reiktų atsisakyti planų, tačiau dainininkė nepaklausė savo vidinio balso ir tik per atsitiktinumą liko gyva.

Tokių lemtingų pranašiškų įspėjimų būta ne vienas. Nuojauta nuolat slėgė ir aišku, turėjo skaudžią atomazgą, tuomet, kai Vitalijos sūnus pirmą kartą buvo suimtas ir nuteistas kalėti. Šiandien pasukus laikrodį atgal, Vitalija, mano, kad viso to priežastis yra sūnaus besąlygiškas domėjimasis praktine magija ir dažnas dalyvavimas spiritizmo seansuose. Žinoma moteris išgyveno kraupią dramą, tuomet, kai jos dvylikametis sūnus nusprendė gyvenimą pabaigti kilpoje.

„Tada manęs ir vėl neapvylė nuojauta. Nors atvykę medikai konstatavo mirtį, aš jaučiau, kad galiu jį dar išgelbėti“, – prisimena tas siaubingas gyvenimo minutes Vitalija Katunskytė, kuri vedina motiniškų instinktų paėmusi už kojų tiek kratė savo vaiką, kad šis kelis kartus atsikosėjęs visų nuostabai pradėjo kvėpuoti. Išgelbėjusi nuo mirties, Vitalija buvo bejėgė sūnų išgelbėti nuo kalėjimo. Moteris įsitikinusi, kad jos sūnus yra apsėstas ir jam reikalinga egzorcisto pagalba.

„Kitokio paaiškinimo nėra. Nuo mažens jis vengdavo pokalbių apie Dievą ir tikėjimą, o užėjęs į maldos namus tapdavo neramus ir blaškydavosi“ – prisimena Vitalija. Žinomos dainininkės sūnaus dvasinę pragaištį komentuoja kunigas Artūras Kazlauskas, kuris mano, kad priklausomybę nuo piktosios dvasios žmogus privalo gydytis savo noru. Tuo įsitikinusi ir Vitalija Katunskytė, kuri mato, kad jos nuoširdžios maldos padeda jai nepalūžti, tačiau nepasiekia nusidėjusio sūnaus širdies.

{afa2}
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla