Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Australijoje siūlomi svajonių darbai ir didžiulis atlyginimas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 06, Trečiadienis, 10:14

Stengiantis privilioti į Australiją aktyvaus poilsio mėgėjų, šioje šalyje skelbiamas konkursas šešioms darbo vietoms, kurios apibūdinamos kaip geriausios pasaulyje: laimėtojai gaus pusės metų kontraktus ir per tą laiką uždirbs 100 tūkst. dolerių.
Šį konkursą paskelbė kompanija „Tourism Australia“ ir šalies Turizmo ministerija, praneša laikraščio „Australian“ interneto portalas.


Australijoje ieškoma „pagrindinio komiko“, kuris turės organizuoti vakarėlius ir didelius festivalius, mažai apgyvendintų rajonų tyrinėtojo, kuriam teks „artimiau susipažinti su laukine gamta“ ir „nakvoti po žvaigždėmis“, Kengūrų salos prižiūrėtojo, kuriam teks ne tik rūpintis vietos gyvūnais, bet ir „akis į akį susidurti su baltaisiais rykliais, glėbesčiuotis su koalomis ir plaukioti su delfinais“.

Žurnalui „Time of Melbourne“ reikia fotografo, kuris fotografuotų ne tik vietos žmones, bet ir pingvinus. Taip pat ieškoma degustatoriaus, kuris ragautų gėrimus baruose ir restoranuose. Ieškoma ir prižiūrėtojo Kvinslendo parke.

Tai ne pirmas kartas, kai Australijoje siūlomas „geriausias darbas pasaulyje“. 2009 metais  viena Australijos valstija siūlė laimingajam svajonių darbą – uždirbti pusę metų dykaduoniaujant nuostabioje tropinėje saloje. Už darbą laimingajam siūlytas 150 tūkst. Australijos dolerių (apie 105 tūkst. JAV dolerių) atlyginimas ir nemokamas skrydis iš savo valstybės į egzotišką Hamiltono salą Didžiajame barjeriniame rife, Kvinslendo valstijoje. Šį konkursą laimėjo 34 metų britas.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla