Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

4 problemos, kurios gali išardyti net ir stipriausią santuoką PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 01, Penktadienis, 08:40
Psichoterapeutė ir knygų autorė Micki McWade atskleidė, kad neištikimybė sutuoktiniui yra tik simptomas, kurį sukelia viena iš keturių problemų. Problemų, kurias reta santuoka išgyvena.
Savo straipsnyje HuffingtonPost.com M.McWade, kuri save įvardija kaip skyrybų konsultantę, tėvų pedagogę ir bendradarbiavimo trenerę, pabrėžia keturias problemas, kurios gali reikšti santuokos pabaigą: partnerių susvetimėjimas, nuolatinis skundimasis ir kaltės perdavimas, narcisizmas ir priklausomybė.

Partnerių susvetimėjimas.
Kai vienas iš partnerių jaučia, kad kitas yra nesubrendęs, neatsakingas, nepatikimas ar savanaudis, vedybinė dinamika pradės byrėti ir sugriaus intymumą bei seksualinę trauką. Vienas iš partnerių nutols. Smurtas šeimoje yra kraštutinė ir bene baisiausia šios problemos pasekmė.

Nutolus dažniausiai nėra kelio atgal, todėl labai svarbu atpažinti problemą ir pradėti lankyti santuokos konsultacijas. Tai nesukurs tarpusavio ryšio, o tiesiog jį sustiprins.  

Nuolatinis skundimasis ir kaltės perdavimas.
Kai santuokinės problemos yra sprendžiamos ne taip, kad būtų patenkinti abu partneriai, tai sukelia apmaudą ir griauna santykius.

Spręsti problemą ieškant kompromiso yra svarbiau nei būti teisiam. Individai, kurie negali prisiimti atsakomybės, pasmerkti nesėkmei santykiuose.

Narcisizmas.
Kiekvienas iš mūsų esame mažumėlę narcizas, bet problemos iškyla tada, kai partneriai nebejaučia vienas kito ir pradeda konkuruoti, kuris daugiau dirba, kuris daugiau laiko praleidžia su vaikais, kurio diena buvo sunkesnė.

Partneriai nesupranta vienas kito indėlio į santuoką, galvoja, kad kitam yra lengviau ir nei vienas iš jų nesijaučia suprastas.

Priklausomybė.
Priklausomybę turinčiam žmogui priklausomybė visuomet bus aukščiau santuokos ir šeimos, todėl jo partneris pyks ir jausis sutrikęs.

Jei priklausomas žmogus nepajėgus susidoroti su priklausomybe, jis kaltę verčia savo sutuoktiniui, kuris dar stengiasi išlaikyti santykius, ypač, jei pora turi vaikų. Bet galiausiai sutuoktinis, nejausdamas atgalinio ryšio, pasiduos ir santuoka žlugs.

M.McWade paaiškina, kad labai svarbu susitvarkyti su santuokinėmis problemos kol jos netapo kasdieniniu elgesiu, kurio neįmanoma pakeisti.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla