Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Grybelinė infekcija tiesiog sugraužė britės akį, ji kaltina populiarius kontaktinius lęšius PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. vasario 02, Šeštadienis, 15:40

42 metų Jacqueline Stone iš Didžiosios Britanijos neteko akies, kurią, jos teigimu, sunaikino grybelis iš kontaktinių lęšių.
Kaip rašo „The Daily Mail“, moteriai teko 17 savaičių praleisti ligoninėje ir iškęsti net 22 operacijas. Galiausiai medikai nusprendė išimti akį, nes baiminosi, kad reta grybelinė infekcija nukeliaus į smegenis.
„Gydytojai padarė viską, kad mane išgelbėtų. Grybelis galėjo mane pražudyti. Labiausiai bijau, kad infekcija nesugrįžtų“, – sakė J.Stone.


Dėl infekcijos moteris kaltina kontaktinius lęšius. J.Stone teigė kartas nuo karto lėšius dėvinti jau dvidešimtmetį. „Visada kruopščiai nusiplaunu rankas, kai deduosi lęšius. Tą kartą pajutau, kad kažkas yra ne taip, todėl lęšius išsiėmiau“, – pasakojo ji.

Kitą dieną J.Stone pastebėjo, kad viena akimi mato neryškiai, ji pradėjo skaudėti, o skausmas vis stiprėjo.

Po dviejų dienų dviejų vaikų motina dėl nepakenčiamo skausmo buvo paguldyta į ligoninę.

„Aš šaukiau iš skausmo, jį buvo sunku iškęsti. Gydytojai sakė, kad davė man nuskausminamųjų dozę, kurios turėtų pakakti net lūžus kojai, tačiau nuo vaistų man nė kiek nepagerėjo“, – sakė ji.

Po kurio laiko gydytojai nustatė diagnozę – grybelio Fusarium sukelta infekcija. Tuo metu grybelis jau buvo pažeidęs tris akies sluoksnius. Po daugybės operacijų medikai nematė kitos išeities kaip tik išimti akį.

Dabar moteris naudojasi protezu.


J.Stone ketina per teismą išsireiklauti kompensacijos. Ji rengia ieškinį ne tik prieš „Focus Dailies“ lešių gamintoją, bet ir prieš dvi ligonines, kurių medikai taip ir nesuprato, kas nutiko jos akiai.

„Man labai pikta žinoti, kad jeigu pirmąsias dvi savaites būčiau tinkamai gydoma, vis dar turėčiau akį. Be to, išlieka galimybė, kad neteksiu ir kitos akies“, – sakė ji.

Kompanijos lęšius gaminančios kompanijos „Alcon UK“ atstovas teigė, kad fdėl šio atvejo buvo atliekamas tyrimas, tačiau jo metu nenustatyta jokio ryšio tarp lęšių ir grybelio.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla