Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Didžiojoje Britanijoje iš pašalpų gyvenanti lietuvė: nieku gyvu iš čia nevažiuosim PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. sausio 21, Pirmadienis, 12:47

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti vieniša mama iš Lietuvos gyvena prabangiai Didžiosios Britanijos mokesčių mokėtojų sąskaita per mėnesį gaudama daugiau nei 1 tūkst. svarų sterlingų pašalpų. Pinigus ji leidžia dizainerių drabužiams ir atostogoms, skelbia dienraštis „The Daily Mail“.
33 metų Natalija Belova sakė buvusi tiesiog šokiruota, kai sužinojo, kiek ji Didžiojoje Britanijoje gali gauti pašalpų po to, kai prieš ketverius metus atvyko į šalį ir vėliau pastojo. Per savaitę ji gauna 279 svarus sterlingų įvairių pašalpų.

 

Ji taip pat papildomai per savaitę užsidirba 125 svarus sterlingų, tačiau akylai stebi, kad per savaitę nesusidarytų daugiau nei 16 darbo valandų, nes tuomet mažėtų pašalpos. Taigi jos savaitinės pajamos sudaro 400 svarų sterlingų.

Girdamasi dienraščiui „The Sun on Sunday“ moteris sakė: „Niekur gyvu iš čia nevažiuosime. Britiškos pašalpos man ir mano dukrai suteikia gerą gyvenimą.“

Atvykusi į Jungtinę Karalystę N. Belova dirbo kazino krupjė, tačiau vėliau darbą prarado. Pastojusi ji suprašo, kiek daug gali gauti iš Britanijos valstybės, ir dabar gyvena dviejų miegamųjų bute Votforde (Watford), Hartfordšyro (Hertfordshire) grafystėje. Moteris pasakojo apsiperkanti garsių dizainerių Roberto Kavali (Roberto Cavalli) ir Armani salonuose. Rugsėjį ji su dukra atostogavo Ispanijoje, o Kalėdas sutiko Lietuvoje, kur iš leido 1 tūkst. svarų sterlingų.

Pripažindama, kad Britanijos pašalpų sistema yra „keista“ N. Belova pabrėžė: „Gyvendama Britanijoje gaunu daugiau pašalpų.“

Moteris Britanijos spaudai sakė, kad Lietuvoje vieniša mama gautų 20-čiai svarų sterlingų prilygstančią pašalpą, o taip pat kompensaciją už dujas, elektrą ir būstą.

Verta paminėti, kad N. Belova turi universitetinį išsilavinimą ir kalba šešiomis kalbomis. Moteris sako, jog dirbti jai tikrai neapsimoka. Ji sutiktų dirbti už mažiausiai 25 tūkst. svarų sterlingų metinį atlyginimą.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla