Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

5 verslo idėjos, uždirbusios milijonus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. sausio 07, Pirmadienis, 13:52

 

Dažno verslininko galvoje nuolat kirba mintis, kaip uždirbti milijoną. Pasirodo, nereikia būti bankininku, naftos magnatu ar stambiu prekybininku, milijonus dolerių uždirbti gali neįtikėčiausių idėjų savininkai. Pateikiame keletą jų.

 


1. Vedęs vyras, kuris praturtėjo sukūręs pažinčių portalą vedusiems žmonėms pavadinimu „ashleymadison.com“. Šis puslapis ypatingas tuo, kad jame galime užsiregistruoti tik tuo atveju, jei esi vedęs arba nori susitikinėti su vedusiu asmeniu. Puslapio šūkis „Gyvenimas per trumpas, turėk meilės nuotykį!“

2. Žmogus uždirbo milijonus iš šunų išmatų surinkimo. 1987 metais pradėjęs ne patį maloniausią darbą, Matthew Osbornas gavo 6 dolerius už valandą. Vėliau jis paskaičiavo, kad 30 km spinduliu gyveno 100 tūkst. šunų. Matthew Osbornas greitai įdarbino septynis žmones ir turėjo 700 reguliarių klientų. Šiandien tai yra didžiausia Amerikoje šunų išmatų surinkimo įmonė ir aptarnauja apie 3000 klientų.

3. Paauglys praturtėjo parduodamas uogienes, pagamintas pagal jo močiutės receptus. Fraser Doherty‘is pradėjo gaminti uogienes, kai jam sukako 14 metų. Sulaukęs 16 metų paliko mokyklą ir atsidavė savo verslui. Įmonė „SuperJam“ per metus parduoda 500 tūkst. stiklainių. Tai sudaro 10 proc. Didžiosios Britanijos uogienių rinkos. Fraser Doherty dalis įmonėje vertinama dviem milijonais Jungtinių Amerikos Valstijų dolerių.

4. Kompanija, kuri sugalvojo akinius šunims taip pat išlošė. Pakankamai kvaila idėja? Tačiau, jei tai uždirba pinigus, kodėl ne? Akinius šunims sugalvojusi ir pritaikiusi kompanija sulaukė CNN, Žmogaus teisių ir kitų pasaulinių organizacijų dėmesio. Pradėjusi nuo akinių kompanija išplėtė savo asortimentą ir pradėjo gaminti kuprines, švarkus, marškinėlius bei kepures pritaikytus specialiai šunų kūno sandarai.

5. Žmogus tapo milijonieriumi gamindamas plastikinius krūtinkaulius. Neįtikėtina idėja, bet Ken Ahroni sugalvoti krūtinkauliai uždirba daugiau nei 2,5 mln. per metus. Ken Ahroni tokia mintis kilo per padėkos dieną, kai tik dviem žmonėms, kurie sėdi prie padėkos stalo tenka sugalvoti norą. Kompanija „LuckyBreak“ sukūrė dirbtinius krūtinkaulius kurie savo traškesiu ir paviršiumi primena tikro kalakuto krūtinkaulius.

 

Eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla