Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Gimtadienio sveikinimai: kodėl svarbu draugą pasveikinti unikaliai? PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2012 m. gruodžio 18, Antradienis, 14:32

Šiais laikais, išgirsti mielą, nuoširdų sveikinimą iš draugo – retenybė. Internete galime rasti įvairiausių šmaikščių, įdomių, galbūt net paslaptingų sveikinimų, turinčių savitą mintį, tačiau ar visuomet vertėtų jais naudotis? Būtent šiame straipsnyje norėčiau pašnekėti apie gimtadienio sveikinimus – nejaugi tai tapo, tarytum, nieko nereiškiantis ritualas?

Kaip minėjau pavadinime, gimtadienio sveikinimai, visų pirma, turėtų būti unikalūs ir, kaip sakoma, iš širdies. Na, pateiksiu Jums visiškai elementarų, paprastą pavyzdį: tarkime, jog esate gero draugo gimtadienyje – jam tai labai svarbi diena. Kadangi Jūs esate ganėtinai geras jo draugas, šis iš jūsų tikisi bent jau nuoširdaus sveikinimo. Kaip jūs galvojate, ar draugui patiktų keli išlementi žodžiai, kurie, iš esmės, nieko nereikštų? Kadangi, tokių atvejų, iš tiesų, pasitaiko ir retas žmogus „internetinėmis žinutėmis“ lieka pamalonintas.

 Iš tiesų, juk yra sakoma, jog tikrasis tobulumas slypi paprastume – norite pasakyti, jog gimtadienio sveikinimai yra išimtis? Grįžkime prie pagrindinės straipsnio esmės – kodėl svarbu draugą pasveikinti unikaliai – pripažinkime, daug maloniau klausytis „eilučių“, kai jos yra sakomos nuoširdžiai, prisimenant vienokią ar kitokią istoriją. Štai Jums ir puiki idėja – kodėl gi sveikinimas negalėtų tapti mažyčiu prisiminimu iš vaikystės? Mažyčiu prisiminimu iš bendro nuotykio? Esu tikras, jog toks pasveikinimas ne tik išliktų ilgam jubiliatui, tačiau ir sukeltų mielą šypseną.

Žinoma, nėra būtina gimtadienio sveikinimą pateikti žodiniu „variantu“. Esu matęs nuostabių, išties, žmogiškųjų išteklių kupinų darbų, kuriais, būtent taip, yra išreiškiama meilė ir pagarba jubiliatui. Tarkime, sveikinant panelę, būtų galima padovanoti vienokį ar kitokį skaičių rožių – galbūt tai ir yra ganėtinai primityvi dovana, tačiau, jeigu dovanosite ne vieną ir ne dvi, o tarkime, keturiasdešimt – įspūdis išliks visai kitoks, tiesa? Taip pat, jeigu labai gerai sutariate su jubiliatu, galite padovanoti šmaikščią, įdomią dovaną. Tarkime, šiais laikais, labai populiaru vaikinams dovanoti pripučiamas leles – kodėl gi to negalima priimti, kaip juokingos, subtylios dovanos?

Iš tiesų, dovanų galima prigalvoti įvairiausių, tačiau, svarbiausia, jog šios nebūtų banalios, primityvios. Pasikartosiu dar kartą, juk yra sakoma, kad paprastume slypi tobulumas – pabandykite tai įrodyti, įdedant pakankamai daug darbo, nebūtinai finansinių lėšų. Esu tikras, jog šmaikšti, subtyli ir svarbiausia nuoširdi dovana kiekvienam jubiliatui suteiks pakankamai daug laimės ir džiaugsmo. 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla