Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Šukuosenos putlutėms PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gruodžio 02, Sekmadienis, 13:17

Tinkamai parinkta šukuosena gali subtiliai paliekninti  tavo veidą, dailiai pabrėš moteriškas formas ir tie nelemti viršsvorio kilogramai nebeatrodys toks didelis trūkumas.
Štai keletas taisyklių, kuriomis turėtumei vadovautis:
1.    Labiausiai tiks plaukų ilgis iki pečių ar šiek tiek ilgesni. Ilgi plaukai optiškai ištempia putlų veidą. O trumpas kirpimas suteiktų tavo žandukams dar daugiau apimties.
2.    Prašyk kirpėjo sukurti daugiasluoksnę šukuoseną. Kaskadinis kirpimas – puikus pasirinkimas moteriškais apvalumais pasididžiuoti galinčioms merginoms. Tokia šukuosena mažiau išryškina dvigubą pagurklį, be to, ji labai tinka net ir visai ploniems plaukams. Atkreipk dėmesį į veidą gaubiančias sruogas - jos neturėtų būti per trumpos.


3.    Daugiau apimties! Rinkis šukuosenas, su kuriomis tavo plaukai atrodys puresni. Tokios šukuosenos harmoningai dera su kūno apvalumais.

4.    Tegyvuoja asimetrija! Skirk sklastymą ne ties viduriu, o iš šono. Arba įstrižai. Tai padeda paslėpti veido apvalumą, jį labiau ištempia.

5.    Venk storų kirpčiukų. Jei nori jais pagyvinti veidą – geriau rinkis asimetriškus, plonesnio sluoksnio kirpčiukus, šukuok juos į šoną.

6.    Jei nori kirpčiukus atsiauginti – susek juos, nušukuotus atgal, viršugalvyje, šiek tiek kilstelėdama ties kakta – tai taip pat vizualiai ištemps veidą į ilgį ir laimėsi po keletą milimetrų pločio iš abiejų pusių.

 

Eli.lt

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla