Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Pigūs lėktuvo bielietai – galimybė sutikti Naujus užsienyje PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Tomas Morkūnas | 2012 m. lapkričio 21, Trečiadienis, 16:08

Šie metai nepašykštėjo laisvadienių ir švenčių. Didžiausias švenčių “maratonas” artėja, nes tai Kalėdų ir Naujųjų metų periodas, per kurį supuolė tiek daug laisvadienių, kad išeina kone visos normalios atostogos. Darbdaviams, aišku, tai prastos žinios, nes niekas nedirbs, o tik ilsėsis ir gaus atlyginimą. Darbuotojams tai labai neblogos žinios, nes bus daug progų nedirbti. Lėktuvų bilietų pardavėjams – džiugios naujienos, nes daug kas pasirinks poilsį ne Lietuvoje o užsienyje.

 

Pigūs lėktuvo bilietai šiais metais bus reikalingi dviems žmonių grupėms. Viena jų – mūsų tautiečiai užsienyje, kurie į Lietuvą grįžta per Kalėdas ir vasarą atostogoms. Prieš šv. Kalėdas tautiečiai masiškai keliaus į tėvynę pasimatyti su savo giminaičiais. Lėktuvai bus pilni atskrendančiųjų iš Londono, Oslo, Barselonos.

Tuo pačiu metu, kita lietuvių dalis išvyks pasisvečiuoti į svečias šalis pas draugus ir pažįstamus, tad pilni lėktuvai tuščiomis atgal neskris – juose bus pilna Kalėdų atostogas užsienyje „pasidariusių“ lietuvių.

Visi patenkinti – tiek atvykstantys, tiek išvykstantys, tiek skraidinantys. Lėktuvo bilietai nebėra prabangos prekė jau kelinti metai, todėl keliauti labai patogu ir paprasta. Aišku, tik už papildomą bagažą teks susimokėti. Keliasdešimt eurų yra gana nemaža suma, tačiau verta namiškiams atvežti dovanų, o ne stovėti eilėse grįžus 24 dieną.

Lėktuvo bilietų skaičius ribotas, tad susirūpinti jų įsigijimu reiktų jau dabar.

Kur galima sutikti Naujus užsienyje? Pasižiūrėkime į tiesioginius skrydžius iš Lietuvos miestų. Aišku, Londonas, kaip ir kiekvienais metais švenčia bene įspūdingiausiai Europoje. Taip pat galima Naujus sutikti ir kituose Anglijos miestuose – Mančesteryje ir Liverpulyje. Paryžius Naujuosius sutinka labai romantiškai, tad įsimylėjėlių porelėms reiktų sutikti Naujuosius būtent ten. Pašėlusiems draugams rekomenduojama skristi į Eindhoveną Olandijoje, o paskui traukti į Amsterdamą arba Hagą. Olandai švenčia audringai, degina gatvėse laužus ir yra labai linksmi. Roma Naujuosius sutiks su dainomis ir šokiais, ir daug daug vyno. Barselona – panašiai, todėl šie miestai yra vieni geidžiamiausių Naujųjų metų sutiktuvių vietų visoje Europoje.

Oslas, Bergenas ir Stavangeris sutiks naujuosius skandinaviškai Kukliai. Čia vertėtų apsilankyti ne tiek dėl Naujųjų metų, bet dėl nuostabios gamtos ir kitokios žiemos fiorduose ir kalnuose.

Galimybių sutikti šventes užsienyje yra be galo daug, tad reikia pradėti ruoštis jau darbar, kol lektuvo bilietai dar pigūs ir jų yra iš viso...

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla